Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poeta wierszokleta penisiński

Znacie jakieś smieszne wiersze o seksie?

Polecane posty

Gość poeta wierszokleta penisiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek syn Ryśka
Zachciało mi sie seksu i poszłem do agencji może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhut7u
seksik tu, seksik tam i już piękna kiłę mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frederko
kiedyś pyta mi stanęła lecz się pani za nią wzięła jęła na nią chuchać, dmuchać potem chciała mnie wyruchać a ja na to jak na lato a tu nagle wchodzi tato moje dzieci co robicie słyszę przez drzwi że się gzicie i z ruchania były nici ciąg dalszy nastąpi później, bo mi wena uciekła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frederko
a jak nici to opici kiedyś obaj z koleżanką zebrało się na ruchanko już zaczęła się rozbierać sweter ściągać, majtki zdzierać A tu nagle wchodzi Janek ksywę co się zowie kranek bo mu sperma ciągle leci druga ksywa robol dzieci duży on ci i potężny wąż ci tez u niegoprężny zaczął do niej się przystawiać no i ja musiałem nawiać c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frederko
macała się po cycach głaskała po pupie komuś loda zrobiła dziś ma wszystko w dupie chyba się zaziębiła może dostała kataru nikt nie może zrozumieć jej dzisiejszego umiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frederko
jedni lubią skata drudzy polują na brata jeszcze inni lubią piss a są tacy co chcą z miss ja tam nie mam takich potrzeb ja chcę tylko konia potrzeć potem sobie idę spać z życia nie chcę więcej brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frederko
jak się masturbować żeby się podniecić? takie na forum pytanie się snuje wszyscy u mnie myślimy: ja, mama i wujek jaką dać li odpowiedź na to dziwne pytanie nawet pan Lech Starowicz nie odpowie nam na nie nawet pan Imieliński zaczął w głowe zachodzić że takie pytanie udało się komuś spłodzić wszyscy ostro myślimy jak odpowiedzieć na nie a koło nosa przechodzi rzeczywiste jebanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiarz
U naszej Marysi ciasno było w pisi Przyszedł Michał, porozpychał Poprawiło isi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frederko
pewna panna z Radości nie chciała za nic miłości chciała się tylko rypać ruchać, dupać i sypać kiedy się opamiętała miała dość swego ciała morał z historii jest taki kurwy też zjedzą robaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmimh. omhu
jebał turek turka aż mu z chuja zeszła skorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy tuzin pederastów rzędem nawzajem się rżnęło Który z nich miał największą przyjemność i dzieło? Ten drugi, bo był rżnięty i rżnął poprzedniego I jeszcze kapucyna trzepał u pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frederko
z cyklu mądrości ludowe: lepiej z przodu czy od tyłu lepiej z przodu bo od tyłu może być za dużo smrodu lepiej anal lepiej oral lepiej oral potem huj nie będzie bolał lepiej z młodą lepiej z starą lepiej z starą młodej można zrobić balon lepiej z głupią lepiej z mądrą lepiej z głupią mądra się okaże flądrą lepiej z ładną lepiej z brzydką lepiej z brzydką ładna myśli tylko pipką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frederko
zachciało się Maryś chłopa poszła do męskiego klopa klop to miejsce dla kutasa w klopie cała chłopska masa można chodzić i spozierać patrzeć, zerać i wybierać może któryś się jej nada można wybrać sobie gada można chuje porównywać można je dopasowywać jakie kształty i uroda szok normalnie gadać szkoda jeden długi drugi mały jeden już wytrzeszcza gały jeden krzywy drugi prosty takie ona widzi "mosty" jeden pełno żyłek ma drugi krótki jak u psa jeden gruby u nasady drugi jakiś bardzo blady trzeci bardzo wykrzywiony czwarty dynda jak szalony piąty widać jest po przejściach szósty chrosty ma na mięśniach siódmy jakby przykopcony ósmy strasznie uśliniony na dziewiątym sperma kipi a w dziesiątym duże siki jedenasty będzie mój- Maryś mówi tylko stój bo huj musi dobrze stać żeby Maryś chciała brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frederko
panie się tutaj chwalą że chłopom kutasy walą że robią dobrze orala że bardzo lubią anala że lubią się masturbować i na penisie dryfować lubią się wszystkie pieścić jak w erotycznej powieści ten wiersz jest bez morału bo spać mi się chce pomału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice1l1
Frederko wyślij swoje teksty na konkurs dla poetów erotycznych na http://www.nowakamasutra.pl . Są całkiem, całkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczaaaaaaaaaa
ktoś by rzucił jakis wierszyk bo frederka nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewizna
za stodołą w starym pudle pierd....liły się dwa wróble a nad nimi wrona kracze "nie pier...dolcie się smarkacze!!!! stara wrona doświadczona - p..lona przez gawrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
zła końcówka, powinno być: jestem wrona doświadczona pier... przez gawrona a ten gawron jednooki wypier... cztery sroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk siękiewicz
polizałem babie cyce ona mi liznęła huja gdy lizała ja jej trysłem ona mówi żem niechluja nie chce odtąd huja lizać musiałem to tu opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastusia
gdzie ten frederko, dobre wiersze dawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitam11
Raz z jednego kutra szypra Mysl dreczyla bardzo przykra Myslal biedak ze ma trypra A to byla zwykla kila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja tak
Raz do rzeźni rzeczki brzegiem Sześć prosiątek szło szeregiem Drugą stroną szło dziewczęcie I o dziwo też na rżnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiii
bez wstępu. Poranne ruchanko lepsze niż śniadanko, A zamiast obiadu w łóżku trochę czadu. W czasie podwieczorku grzebanie w rozporku, Zaś w kolacji miejsce bzykanko raz jeszcze. Żarcie gówno daje, ludzie powiadają, Szczęśliwi nie jedzą, szczęśliwi – ruchają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×