Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znajdzie się jakaś odważna?

Polecane posty

Gość gość

Czy w ten "piękny" niedzielny poranek znajdzie się jakaś odważna pani, która opisze nam ze szczegółami swoje pierwsze spotkanie z naprawdę dużym męskim sprzętem? Tak żebyśmy czytali to z wypiekami a autorka żeby miała pewność że co druga pałka będzie trzepana. Może być opis akcji z dwójką samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym napisał, ale miały być kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś byłam w SPA z koleżankami w jednym z Śląskich obiektów z Saunami. Gdzie obowiązuje strefa nagości na obiekcie. Obiekt Term R nie ukrywając był i jest piękny wystrój. Ponad to fajna atmosfera i znakomite Seanse parowo zapachowe. Było nasz 7 dziewczyn świetnie się bawiłyśmy i trochę tak dla zabawy podrywaliśmy samotnych facetów. Jeden nawet przypadł mi do gustu z którym do dziś odwiedzam Termy regularnie. Gdyby nie koleżanka która postanowiła swój wieczór P zrobić w na tym obiekcie pewnie nigdy bym tam nie trafiła i nie poznała jego. Może trochę dla jego sprzętu się związałam ale szczególnie dla osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tutaj tak sucho ? jest ktos Zainteresowany moimi doswiadczeniami? Tylko uprzedzam, nie zasniesz dzis przeze mnie >:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 15:15 temat jest dla kobiet to one mają pisać a my tylko się slinic i trzepać... to pisz jeśli jesteś kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego sasiada co rok przyjezdzal na wakacje jego wnuk. Znalam go od najmlodszych lat. Jest ode mnie starszy 5 lat. Urwal nam sie kontakt kiedy mialam okolo 13 lat, wtedy bylam nim bardzo zauroczona. Mijaly lata, zapomnialam o nim. Kiedy skonczylam studia przez przypadek trafilismy na siebie na jednym z portali spolecznosciowych, pisal mi bardzo mile komentarze a w wiadomosciach prywatnych coraz smielej ze soba flirtowalismy. Pisalam mu o wszystkich moich fantazjach, o wszystkim co mnie podnieca. Nie mialam oporow bo wiedzialam ze nie wpadne na niego u nas w miescie gdyz jego dziadek zmarl I on juz tu nie przyjezdzal. Jakie bylo moje zaskoczenie kiedy na dyskotece jakis facet zaczal mnie piescic I calowac po szyi. Nagle. Stal z tylu, nie widzialam kto to. Mocno mnie trzymal I nie pozwolil sie odwrocic. Szepnal mi tylko na ucho swoje imie. Od razu wiedzialam ze to on. Szeptal mi do ucha co ze mna zrobi I jak bardzo mnie pragnie. Bylam zszokowana I podniecona. Jak on mnie znalazl w tym klubie podczas gdy w okolicy jest jeszcze kilka innych. Wypilismy drinka w lozy. Podnieceni I szczesliwi. Wynajal hotel. Zabral mnie tam. Siedzial w fotelu, panowal polmrok a ja rozbieralam sie przed nim, podobalo mu sie. Widzialam to. Usiadlam na nim tylem. Mial bardzo duzego, bolalo jak we mnie wchodzil ale tylko na poczatku. Poruszalam sie na nim gora I dol a on piescil moje piersi. Bardzo szyblko osiagnelam orgazm, tak naprawde pierwszy raz bez wiekszego wysilku. Potem oparl mnie tylem o sciane I kochal mnie tak mocno ze na drugi dzien mialam siniaki na biodrach I pomiedzy nogami. Wiedzial c6o lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dalej było?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech. :( "Nie"-odważne jakieś. A ten sprzęt to od 20 cm? Takie "kafe dwadzieścia plus size"? :P 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylvia
Ludzie wstydu nie macie!Niedziela,Dzień Pański a wy miast pójść do koscioła to wolicie tu takie obrzydliwosci wypisywać.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara890612
a czego oczekujesz? że laski zaczną opisywać jak facet popchnął je na biurko, zadarł spódnice, rozstawił nogi i ostro wszedł w ich ociekające sokami cipki. Jak nagle czuły że je coś rozpycha od środka, jak krzyczały z podniecenia. I jak potem zlizywały swoje soki i spermę z jego wielkiego pulsującego k****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz Sylwia, że ksiundz w niedzielę nigdy nie trzepie? :( Nic mnie już chyba nie podnieca. :( Oprócz oczywistej oczywistości. :P 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym bardzo chciala zeby mi teraz jakis facet wlozyl swoj wielki sprzet do konca tak gleboko jak tylko sie da czekam na propozycje to nie sa zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie miałaś jeszcze takiego wielkiego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:56 skąd jesteś? jeśli z łodzi to pisz tom87806@gmail.com Chyba że gdzieś w pobliżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeszcze nie po kolacji?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem z łodzi moze jakis lepszy kontakt bo ta poczta nie odpowiada mi albo zle podales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tam w tej łodzi robisz Darling?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studiuje ostatni rok , moze spotkanie w Manufakturze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby cos moj numer chłopcy wybiore najwiekszego mmmniam :) sory wygladam na wyposzczona ale mam 25 i jestem jeszcze dziewica a bardzo bym juz nie chciala nia byc to moj nr 665369068 chlopaku z Lodzi daj znac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ten nr kasuje za minute połączenia? 20 zł czy więcej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wdlg operatora to jest Plus ja mam darmowe rozmowy i sms do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe:)znam te bajery:) ile bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie biore nie jestem d***** chociaz jakbym miala faceta to czasem chciala bym byc nia dla niego w pozytywnym sesie oczywiscie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po drugie urazajace bylo to bezcenne 20 zl.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś jakby cos moj numer chłopcy wybiore najwiekszego mmmniam usmiech.gif sory wygladam na wyposzczona ale mam 25 i jestem jeszcze dziewica a bardzo bym juz nie chciala nia byc to moj nr 665369068 chlopaku z Lodzi daj znac :* " xxxx Czy ty jesteś głupia czy innych uważasz za głupców? Prywatny nr na takim forum? buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedzial ze to moj prywatny nr bua ha ha ha !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne do agencji wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedział co lubie po przecież tyle razy mu o tym pisałam. On doszedl równie szybko jak ja. Oboje byliśmy siebie spragnieni. Choć tak naprawdę nie byliśmy w swoim tupie dzialalismy na siebie jak magnes. On lubił bardzo chude wysokie bez biustu dziewczyny a ja jestem tego zupełnym przeciwienstwem , niewysoka blondynka, z dużym biustem i kraglymi piersiami. Ja z kolei preferuje brunetow a on jest blondynem. Tamtej nocy zupełnie nam to nie przeszkadzało. Kiedy po pierwszym stosunku poszłam wziąć prysznic, wszedł do łazienki, otworzył prysznic i takim poważnym tonem mowi do mnie czy wiem ze każdej nocy sie masturbowal czytając moje wiadomosci, planował jak mnie zdobędzie i jak mnie zmeczy. Nie pozwolił mi dokończyć kąpieli, pociągnął mnie na podłogę i siła wszedł we mnie na zimnych płytkach. Kompletnie nie byłam przygotowana na kolejny raz, obolala po wcześniejszym który raptem skończył sie chwile wcześniej. To naprawdę bolało, tym bardziej ze on w ogóle nie dbał o to jak sie czuje. Mówił do mnie obrzydliwe rzeczy jak w jakimś transie, ze jestem jego suczka , ze zabije każdego kto mnie dotknie , ze nie wiem co potrafi, wystraszył mnir. Na szczęście doszedł równie szybko jak za pierwszym razem. A mnie sie wtedy wydawało ze k***a chyba zostałam zgwałcona. Pomógł mi wstać, przeprosil, ze nie panuje nad sobą przy mnie, ze nie był gotowy na takie emocje przy mnie. Nie chciałam z nim rozmawiac, płakałam. Byłam tak roztrzesiona ze do dziś nie wiem jak wróciłam wtedy do domu. Przez następny tydzień cały czas o nim myślałam, czułam ze nadal jestem nim zauroczona, ale tez bałam sie go. Bałam sie tego co zrobił w łazience na podłodze. Napisał do mnie, ze oszaleje jeżeli mnie nie dotknie bo jestem jak narkotyk. Bałam sie go, ale tak mnie pociagal ze nie potrafiłam mu sie przeciwstawić o tak spotkaliśmy sie kolejny raz. Ale teraz na moich warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no chętnie posłucham więcej takich historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie były twoje warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×