Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yeeeeeeeeeeez

Znane wiersze o nieszczęśliwej miłości, o bólu...

Polecane posty

Gość yeeeeeeeeeeez

Proszę publikować wiersze znanych poetów o nieszczęśliwej miłości... Pewnie królować będzie M. Pwlikowska - Jasnorzewska i Poświatowska, ale to dobrze. Mam dziś straszny dół i chciałabym odnaleźć w poetyckich wierszach kawałek własnych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** dla ciebie piszę miłość ja bez nazwiska zwierzę bezsenne piszę przerażony sam wobec Ciebie której na imię Być ja mięso modlitwy której Ty jesteś ptakiem z warg spływa kropla alkoholu w niej wszystkie słońca i gwiazdy jedyne słońce tej pory z warg spływa kropla krwi i gdzie Twój język który by koił ból wynikły z przegryzionego słowa kocham R. Wojaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ci nie powiem, że ci wybaczę. dzięki czasowi w nocy nie płaczę. teraz na wszystko kolej jest twoja. już się skończyła miłość moja! więc na co czekasz? kiedyś kochałaś, teraz narzekasz? wiesz ile to wszystko mogło oznaczać?! bo cię kochałem z tobą być chciałem. ty wszystko spieprzyłaś, ale dobrze zrobiłaś. już nie myślę WCALE o tobie, teraz wystarczam sam sobie nieznany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś tam głęboko gdzieś na dnie mojego serca coś woła twoje imię. tęsknię, a przecież nie powinienem. nie zauważasz mnie, a tak bym chciał. już nie wystarczy mi, że jesteś obok. nie pragnę tylko twego ciała. chciałbym byś była dla mnie cała. duszą i sercem -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahahaha
10cm jesteś THE BEST !, mało się nie popłakałam ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahahaha
To powinna być fraszka do małych penisków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esrwerwerwerwer
rwerwerwerwerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homo sum ktos w stól uderzyl
haha, bodło cię z tym małym fiutkiem od 10 cm, oj bodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna HANKA
Ja kochałam, ty kochałeś Ja kochałam, ty przestałeś Ja kocham, ty mnie nie nie potrafie żyć bez ciebie serce pęka chce być w niebie. Chce z tąd odejść bez cierpienia bez żadnego do celu dążenia zakoncze to wszystko! Me życie niema sensu. Moge kochać z całych sił A mych uczuć nie doceni nikt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była do wzięcia, Czekała na księcia, Aż trafił się adorator, Z seks-szopu wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg mnie stworzył Bo wie co to piękno Ciebie bo ma poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tryskam z rozkoszy gdy śnisz mi się w nocy Chcesz wiedzieć co? Opowiem Ci to......... Patrzę na Twe oczy pełne namiętności-chwila cierpliwości..... Potem Cię obejmuję, słodkie usta całuję, schodzę niżej Twych piersi coraz bliżej, i niżej.......i niżej Wreszcie jesteśmy blisko siebie, płyniemy w obłokach po niebie, Teraz jesteśmy jednością, niekończącą się namiętnością..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje sytuacja też była tragiczna, zakochałam się w chłopaku, choć na początku nie byłam zdecydowana, a on wtedy całkowicie zerwał ze mną kontakt. A ja go szczerze pokochałam i nie wyobrazałam sobie życia bez niego. Nie umiałam zrozumieć jego zachowania. Ale go odzyskałam. Dzięki rytuałowi ze strony http://urok-milosny.pl , on znowu się odezwał, mocno przepraszając za swoje zachowanie. Dałam mu szansę, co miałam zrobić : ) Jak dotychczas jest świetnie, chociaż wiadomo że raz nadwyrężone zaufanie ciężko odzyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem chyba w najgorszej sytuacji miłosnej kocham nad życie kolegę mojego brata o 8 lat młodszego on ma dziewczynę a ja jestem tą drugą czy trzecią jak to się mówi chciałabym przestać go kochać ale niemogę on jest całym moim życiem co mam robić on codziennie przychodzi do nas do domu siedzi od rana do północy on mi daie nadzieje jednego dnia a drugiego odpycha moim zdaniem on chce mieć nas obie nawet kiedy z nią przychodzi to wcześniej przychodzili do domu a teraz jest z nią na dworze jak by bał się ją przyprowadzic do domu ze względu na mnie mam go w domu na codzień ale mi to już nie wystarcza to się nazywa nieszczęśliwa miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten płacz nie daje Mi przespać nocy Ten ból sprawia Że nie chce żyć Myśli wędrują Tuż w Twoja stronę Skarbie wróć do mnie Błagam wróć do mnie Tylko to mam w głowie Łzy, łzy i łzy Uświadamiają mi jak cierpię Spływają tak szybko Jak wodospad Niebezpiecznie Ten płacz nie daje Mi przespać nocy Bo w głowie strach Rozpacz i lęk Tak strasznie mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×