Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MONman

Żołnierz, mocnej budowy, dyskretny, trochę przed 30tką, Warszawa i okolice

Polecane posty

Gość MONman

Zapraszam na priv zainteresowane Panie... pjankovski@imteria.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONman
Delikatna poprawka: "...@interia.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz dokładnie lat? Jesteś żonaty? Kogo szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny chetnej na seks w tym na trojkąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONman
Mam 27 lat i jestem żonaty. Szukam kobiety w wieku do około 35 lat w analogicznej sytuacji- napewno kobiety dyskretnej, status mnie nie interesuje, nie zamierzam nikomu ingerować w jego sprawy prywatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadź sobie fiu/ta w komorę nabojową działka przeciw lotniczego i zarygluj zamek, to ci ulży cieciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONman
Reasumując, interesuje mnie miła znajomość, oparta na dyskrecji, wzajemnym szacunku, higienie (żeby było jasne na samym początku) i dobrej zabawie! Takie koleżeńskie relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żołnierzu sprawdź @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zolnierze nie szukaja seksu na forum moga sobie popisac ale seksu nie musza na forum szukac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONman
No więc widocznie niektórzy szukają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz byc szpetny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy żołnierz. Zona w domu z dziecmi a ten przygód szuka. Żołnierze to najgorszy typ mężczyzny jaki moze byc. Nic z kultury,swoimi umiejętnościami seksualnymi to aby chwalić sie lubią. 90 % żołnierzy zdradza żony, bij***adz pije. No ale oczywiście znajdują się głupie idiotki co idą do łóżka z żonatym zolnierzem i mysla jeszcze ze żonę dla nich zostawi. Na wieki drani to żołnierze ale jak kobieta zostawia to sa tacy biedni....jezeli jest tu jaka kolwiek nadra kobieta niech lepiej nie wchodzi w takim w żaden układ. Zreszta madra kobieta nie bedzi sypiać z facetem który ma żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i nie oszukujmy się żołnierze to ostatni nieudacznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa bradziej falszywe i zawistne w stosunku do swojej płci niz faceci to ich :( a tu moraly prawia i troche szacunku do zolnierzy gdyby nie oni gadalabyś p**do po niemiecku albo by cie wcale nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Typowy żołnierz. Zona w domu z dziecmi a ten przygód szuka. Żołnierze to najgorszy typ mężczyzny jaki moze byc. Nic z kultury,swoimi umiejętnościami seksualnymi to aby chwalić sie lubią. 90 % żołnierzy zdradza żony, bij***adz pije. XXXXXXXX co za bzdury :D:D:D stąd te dane? 90% to zależy od faceta, człowieka a nie od zawodu ktory wykonuje :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONman
Więc skoro żołnierze zdradzają to przedstawiciele, których zawodów zdradzają najmniej? Lekarze? Strażacy? Prawnicy? Cóż dziwny tok myślenia, lecz nie założyłem tematu po to aby dywagować nad takimi rzeczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszcze którzy biją kobiety mniej, żołnież wyjezdzając na misje walczy o to by jego bliscy nie musieli walczyc na swojej ziemi :( zolniez w misjach zagranicznych w jakims stopniu przyczynia sie do tego by takie elementy z tego forum nie musialy walczyc u siebie z tym samym zagrozeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONman
Dodam, że jakiś bardzo szpetny nie jestem, a o tym, że jestem żołnierzem nawet nie będę dyskutował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONman
Także, tym osobom, które są tu tylko po to aby hejtować- polecam inne tematy. A jeśli jakaś pani jest ciekawa- zapraszam do kontaktu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarna
Haha muszę się wtrącić :D mam kolegę żołnierza, który jest singlem, a nie puka każdej panny, którą spotka bez przesady, a bardzo przystojny i do tego ogarnięty facet ;) żołnierz taki sam człowiek jak każdy inny, więc nie ma co porównywać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co epatujesz tym żołnierstwem ? laski lecą na mundur ? że jesteś taki porządny, bo żołnierz ? taki wysportowany i umięśniony ? Akurat Ci których znam, nie wiedzieli co se sobą zrobić to poszli do woja. Odkarmieni, wysiedzeni to się chce. Jak ty przysięgałeś wierność krajowi jak żonie to ja się boję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te pjankowski to ściema, pewnie raczej kpoznański się nazywasz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to żołnierstwo pewnie też ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy tu bardziej chodzi o wsadzanie wszystkich do jednego gara :):( ciapaty zamachowiech samobójca tez facet to my polaczki wedlug takiej panny tez mamy tak nawalone w glowie?.. facet ktory bije kobiete dziecko, g****** :( to nie facet tylko odpad który trzeba utylizowac to chyba jasne dla kazdego.. ze ma ptaka to facet? 😴 na miano mezczyzny trzeba zasluzyc a nie tylko urodzić się z dyndajacym flakiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z sochaczewa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzi to sie go dojedzie i odpali jak petarde na sylwestra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONman
Pomiędzy Warszawą a Sochaczewem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONman
A tak wogóle, proszę niektóre osoby o powstrzymanie się od negatywnych komentarzy; jest tyle innych ciekawych tematów do komentowania! Można też stworzyć własny! Po co zagłębiać się w czyjeś sprawy, poszukiwania? Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile tych kobiet szukasz skoro edna juz napisala tu" sprawdź @"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×