Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość n-i-k-i-t-a

Zrobiłam dziś fantastycznego loda z połykiem,mniam!

Polecane posty

Gość n-i-k-i-t-a

Hi,jestem dość pruderyjną osobą i mówienie taich świństewek normalnie nie przechodzi mi przez gardło,ale dziś się trochę wyluzowałam (z przyspieszaczem,hehe.Turborelaks:D) i mam fajny humorek. Bardzo lubię oral, więc giedy mój ukochany (ach,jak go kocham:*szkoda,że nie możemy mieć dzieci) zaczął pieszcić okolice mojego krocza, od razu chciałam chwycić jego klejnoty w usta,ale on mnie powstrzymał i najpierw paluszkiem doprowadził do orgazmu,a potem pozwolił wziąć swój drąg (20cm!Sięga do pępka!I gruby,oj,gruby,że przy defloracji krwawiłam jak po porodzie:))do buzi.Mieści mi się cały,ale jak wejzie,to zaczynam się dusić;)),zaczęłam obciągać najpierw delikatnie,potem lizałam delikatnie jądra,wodziłam po nich języczkiem a na zmian mocno ssałam żołądź.Po pięciu minutach skończył mocnym wytryskiem w moich ustach.Mmm sperma miała tym razem gorzkawo-słonawy smak.Ja oblizałam go dokładnie i wtuliłam się w najdroższą mi osobę na świecie przylegając do jego nagiego ciała.. PSTo nie prowokacja,ot miałam ochotę się wygadać:) To mój pierwszy i ostatni partner i bardzo go kocham,a czsami chcę się pochwalić,jak nam fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez chwile myslałem ze czytam wypowiedz mojej kobiety :) bo tez dzisiaj strzeliłem jej w ustach z tym ze.... ja nie mam 20sto centymetrowego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la fame fatale
n-i-k-i-t-a raczej to nie możliwe że jeśl on ma rzeczywiście te 20 cm to by ci sie caly nie zmiescil do buzi - no chyba ze masz bardzo ale to bardzo glebokie usta. nie wiem jak u innych ale ten rozmiar już by się kończył w przełyku i to głęboko rozwiązanie jest proste albo on nie ma 20 cm albo ty nie mówisz prawdy co do jego przyrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-i-k-i-t-a
Hihi,mierzyłam Kochana,ale kiedy biorę go całego to główka jest w moim gardle,dlatego zaczynam się dusić:) A że ostatni to ja wiem:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-i-k-i-t-a
A to ja mam tą pepsi wypić? Czy moj mężczyzna? I co się wtedy dzieje? Ech, marzę to tym,by znów mieć go w swoich ustach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la fame fatale
to gratuluję chłopaka ale wiesz jak jestem u lekarza i aby zbadać gardło daje taki patyczek to ja się nim krztuszę a ma może z 10 cm więc 20 cm to byłby już głęboko w krtani ale widocznie mniejszy mi się do ust mieści niż Tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-i-k-i-t-a
Coś mnie po tym połyku w dołku gniecie, chyba większość plemników była z chromosomem Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-i-k-i-t-a
Podszywaczom dziękujemy:P. Mmmm..byłam dziś z ciekawości w sex shopie i mój mężczyzna ma peniska takiego jak 19-20cm wibratory,więc miałam rację:) i fantastycznie wymiarowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matus
A ja lubie sam sobie robic loda, to fajna sprawa sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
moj ukochany tez wolalby abym calego czlonka wziela do buzi...no ale niestety mam odruch wymiotny gdy tylko delikatnie zoladziem dotknie gardziolka. Do buzi zmiesci mi sie moze ze 3/4 czlonka,moze ciut wiecej ale nigdy caly. Wiem,ze tej techniki idzie sie nauczyc ale zupelnie nie wiem jak chociaz czesto robie lodzika mojemu ukochanemu,rekompensuje mu to ssaniem,lizaniem(kuleczek rowniez). Nie wyobrazam sobie finiszu jak u mnie w buzi.Uwielbiam gdy po wszystkim pyta "dzisiaj jak,duzo bylo plynow?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
mialczydelko-kochalismy sie juz nieraz w tej pozycji z moim partnerem,ja na dole on na gorze ale zawsze nam wychodzi tak samo. Moze podpowiedz jak mam to robic aby zapewnic rozkosz partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty musisz lezec na tyle blisko kantu kanapy zeby glowa ci zwisala w przeciwnym razie nie bedziesz miala jak sie ruszac pod nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
przewaznie jak sie kochamy w tej pozycji to on nie przyciska mnie swoim cialem wiec spokojnie zawsze moge ruszac glowa.Moj kochany ma pupcie nieco wyzej,wlasciwie to on bardziej kleczy niz lezy.Ale w tej pozycji i on mnie piesci swoimi ustami i ja rowniez. Kurcze...moze to w mojej psychice juz cos siedzi i mam pewny ogranicznik co do robienia loda. Moj czasami moja glowa dopycha tak aby wszedl caly ale widzi ze robie dziki wzrok wiec przestaje i robie tak jak mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas znalezc odpowiedni kat wchodzenia...tak bardziej jak by kutasek szedl po jezyku..i szyje ustawic rownolegle do kata wchodzenia...no i jezyczek troszke wypychac do przodu...wiesz...trudno jest kogos instruowac...trzeba cwiczyc...ja potrafie zmiesci nietylko w tej pozycji..od przodu rowniez...ale najpierw probowalam przy 69...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
A nie mialas na poczatku tego odruchu wymiotnego. Jejku ja sobie palca wloze i mnie bierze na wymioty nie mowiac o grubym czlonku. Trzeba cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko/////
czemu nie mozecie miec dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wsadzasz sobie paluszka do buzi to pewnie ze bedziesz miala odruch wymiotny bo go pchasz w kierunku jezyczka ...ja potrafie tez miec odruch wymiotny ale jak za dlugo trzymam w gardle kutaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo z dupkami
gratuluję, ale z tym pierwszym i ostatnim ...........to poczekaj i pożyj wtedy zobaczymy, przy pierwszych zawsze taką mamy nadzieję ale życie jest trochę bardziej skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formoza
miauczydelko....może ty masz wrzody żołądka i często masz gastroskopię....dlatego jesteś taka wytrenowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisss088
a ja jakoś nie zazdroszcze Ci 20cm kutaska :P:P wole trochę mniejszego, od mojego narzeczonego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciał żeby moja kobieta robiła mi z połykiem, ale ani Boże mój. nie i koniec. no cóż. może w następnym życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brass monkey
"gruby,że przy defloracji krwawiłam jak po porodzie do buzi..." noż cholera, to teraz robi się porody do buzi...? jezu chrsyte co to się porobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×