Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobiłam loda swojemu szefowi ba sezonie:(

Polecane posty

Gość gość

Pracuje nad morzem na sezonie na ośrodku stary zboczuch rok temu też załatywal a ja wypiłam na dyskotece a wracałam i zgubiłam klucze od kuchni nie dość ze kucharki nie mogły wejść to byłam schlana bałam się ze wylece wiec szef jechał 50 km wyczuł kazał się pakować zadzwoniłam czy mógłby przyjść do mojego pokoju zaczęłam sama wszystko a on potraktował mnie jak dziwke spuszcza jąć się do buzi od razu z wymiotów alarm powiedział ze hujowo ciagne ochy da 6 letni grubas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne opowiadanie. Chcemy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co zamierzasz z tym zrobić? Retoryczne. Chodząc wiecznie schlana, nawet ten post pisałaś, lub pisałeś, ( tak , tak to również może być facet w szelkach ) Napieṛdolony jak szpak, fantazjuje sobie ) pod wpływem odurzenia. Niemniej niedopełnienie obowiązków w pracy , nie jest powodem do spuszczania się tobie na twarz. To podpada przecież pod paragraf. Dlaczego więc piszesz na Kafeterii, zamiast w te pędy udać się do prokuratury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech szefowie się wypowiedzą jak robiono im loda? Bardziej chodzą do wc i tam trzepią kapucyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doczytałem że to 6 letni szef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest nabuzowany to nie umie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej takich historii lubimy przy tym czepać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.11 lubisz trzepać? Brak ci kobiety.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nie umie, to i po trzeźwemu zdania nie napisze. A biorą się za pisanie. Bo kreatywni chcą być, tylko słabo coś im to wychodzi, bo co chwilę jakiś kretyn chce zabłysnąć napadem na czarnego, znaczy się "niebieskiego" chciałem napisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×