Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viszka

zrobiło mi się głupio że miałąm mokro

Polecane posty

ostatnio pierwszy raz doszło do tego ze facet dotykał mojej cipki i ja starałam sie przed tym bronić ponieważ oboje jesteśmy hmmm dumni....?i dziwnie sie czułam kiedy on już zaczoł mnie tam dotykać a ja byłam podniecona i było tam strasznie mokro..wiem ze to normalne ale to mnie powstrzymywało jakoś teraz pytanie do facetów...czy bardzo was to podnieca i co myślicie o dziewczyni i czy działa to jakos na wasze ego?? hmmm z tym kolesiem doszło do tego spontanicznie w sumie długo sie znamy ale zawsze uważałam go za cwaniaka i stąd te zachamowania teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm bo ten mój znajomy jest raczej bardzo bardzo doświadczony w przeciwieństwie do mnie...a teraz często go spotykam gdzieś przypadkiem i zastanawiam sie czy nie wszłam na napaloną małolate:((mam18 lat a on 24) ale skoro faceci to lubią to już sie nie bede przejmować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to niestety troche krepuje:o To sa leki - lek sie rozni tym od strachu, ze jest wywolany czynnikiem absurdalnym, niczym nieuzasadnionym. Ciezko nad tym panowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi też o to że ja nie potrafie mu zaufać i on jest takim typem cwaniaka ,pewniaka..sama nie wiem jak to sie stało ze doszło do czegokolwiek no ale teraz trzeba z tym żyć:P a najgorsze jest to ze onciągle chciał seksu a ja sie opierałam w sumie jestem dziewicą(on już o tym wie:() i głupio bym sie czuła robiąc to tak spontanicznie akurat z nim...a teraz on sie uparł tzn twierdzi ze marzy o tym żeby być moim pierwszym:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie on niestety taki jest a ja \"spędzając\" z nim czas pewnie go jeszcze w tym utwierdzam..ze małolata za nim lata hehhhh a mi jest tak głupio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whata
to po co sie z nim spotykasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama prawda
machnij na niego, bo jeżeli przed masz takie wątpliwości, to po będziesz miała strasznego kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama prawda
a co do wilgotności, to każda kobieta odpowiednio potraktowana robi się wilgotna i przcież natym to polega ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi sie wydaje ,ze mimo że nazywasz go cwaniaczkiem to wpadł ci w oko...ostrożnie Viszka abyś sie nie przejechała. więcej pewności siebie.. a to ze zrobiłaś się wilgotna..no dziwne jak byś była sucha-było minęło nie opuszczaj wzroku jak go spotkasz ,nic sie nie stało-więcej pewności siebie;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz morko ja też taki to już \"peknięty jeż\" od tej pory zawsze gdy się dupcacie wcadźcie sobie w dupe wilgoci pochłaniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn333
Może faceta to aż tak bardzo nie podnieca, ale dostaje większej pewności w stosunku do kobiety, że ona mimo iż tego nie chce to nie potrafi zapanowac nad swoim ciałem. Jest duże prawdopodobieństwo, że przy następnych spotkaniach on znowu będzie dążył aby włożyć ci rękę między nogi, tym razem już bez skrępowania. Zresztą musisz coś do niego czuć skoro pozwalasz mu tam wkładać palce i nie protestujesz zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn333
A co do tego, że robisz się mokra to zupełnie normalne kiedy jesteś z facetem i jesteś w sytuacji "zagrożenia" z jego strony a potem się trochę bronisz zanim ci tam włoży rękę - każda w takiej sytuacji się podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się podneica, się podneica wsadź do pieca, wsadź do pieca jesli tma nie wsadzisz szybko zginiesz z głodu głupia cibko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka18
Ja to mialam mokro u ginekologa, naprawdę głupio i było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też mi sie tak wydaje ze on tylko szuka okazji żeby zaliczyć dziewice:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihihihihi
no wlasnie, koles chce byc pierwszy :) Ja jestem facetem (30 lat), mnie osobiscie to nie kreci, ale mam kumpla, mlodszego o 2 lata, ktory pasjami rozdziewicza:) Ale z tego co wiem to on cienias jest w wyrku, boi sie porownan, dlatego chce rozdziewiczac dziewice, nie maja porownania to beda wniebowziete:) ty tego kolesia olej, bo naprawde chce cie tylko przeleciec. a swoja droga, z ciebie tez niezly numerek, niby taki cwaniaczek ten koles a dwa razy dalas mu lape w majty wsadzic. Cos wiec tu nie gra, tym bardziej, ze mogl poczuc na rece, ze cie podjaral i to niezle. Wiec zamiast zawracac ludziom na forum glowe, daj mu to czego chce i nie rob z siebie takiej cnotki! Pozwolilas mu powiedziec A (wlozyc lape w majtki i sie piescic) to daj mu powiedziec B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra przyznam sie że on mi sie podoba i podnica mnie cholernie ale co z tego ze zależy mu tylko na seksie...nie chce mieć potem kaca moralnego do końca życia ale wychodzi na to że przez jego nachalność do tego dojdzie (on podkreśla ze nie szuka narazie nikogo na stałe itp)a teraz jak już ktoś napisał ze powiedziałam A i musze powiedzieć B...hehe no głupio mi teraz udawać niewiadomo jak niedostępną.....:P:P uhhuuhhhhh no i co myślicie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naprawdę robi wam się wilgotno
u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn333
Facet wyraźnie ci powiedział, że chce cię tylko rozdziewiczyć a potem może jeszcze trochę poużywać i dowidzenia (nie szuka nikogo na stałe). Tak że na nic poza tym nie masz co liczyć. Potrzebuje tylko kobiety na sex. Nie oznacza. że gdy pozwoliłaś mu na dotykanie to nadal musisz mu na to pozwalać albo na coś więcej. Z tym iż on byłby zdziwiony twoją niedostępnością w dalszych kontaktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna22
no niestety wielu facetów ma takie podejście-na początku znajomości okreslają że nie chcą niczego więcej...atrakcyjny facet, który wie ze podoba sie kobietom zawsze panienke do łóżka sobie znajdzie. tylko pytanie czy Ty chcesz być taką panienką dla niego i co gorsza czy po wszystkim nie zaangażujesz się uczuciowo...czyba nie warto tak ryzykować bo może Ci to przynieść więcej cierpienia niż korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×