Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozwodka

Zycie rozwodki z 2 dzieci

Polecane posty

Gość Rozwodka

Co sadzicie? Czy kobieta w wieku 37 lat, po rozwodzie z winy zdradzajacego meza ma prawo na nowo budowac swoje zycie z innym mezczyzna czy powinna sie juz calkowicie poswiecic wychowywaniu dzieci (mam 2 corki: 8 i 14 lat) i zapomniec ze jestem kobieta? Chcialabym wychodzic ze znajomymi na imprezy, poznawac ludzi, ksztalcic sie, a nie siedziec w domu I gotowac dzieciom, prac, sprzatac....dzieci nie sa zaniedbane I poswiecam Im tyle czasu ile tylko moge. Dodam, ze moj byly zdradziecki maz prowadzi rozrywkowe, kawalerskie zycie I nawet nie za bardzo interesuje sie wlasnymi dziecmi....za to czesto mi wypomina, ze gdzies wyjde I ze jestem dlatego zla matka. Prosze o powazne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Alt
robisz co chcesz, wolno ci. poza tym, to najlepszy wiek na seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliaaaa
Jak najbardziej masz prawo do normalnego zycia. Moja mama po tym jak owdowiala i zostala z dwojka dzieci (7 i 12 lat) przestala gdziekolawiek wychodzic i jest sama juz ponad 22 lata :(. Sama znaczy nie w parze. I to jest smutne, nie poswiecaj sie dlatego ze ktos tak chce. Dzieci dorosna, odejda z domu a Ty zostaniesz sama. Kochaj je, daj im co mozesz, sowj czas, uczucie, ale nie zamykaj sie na swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko nie zwlekaj korzystaj z życia to najlepszy wiek na rozrywkę:) i się nie martw opiniami innych twój były napewno bzyka na prawo i lewo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co sie rozwodziłaś skoro nadal jego opinie mają taki potężny wpływ na Twoje decyzje?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jade na koniu do gory glowa
samo to w jaki sposob to napisalas swiadczy ze sie wszystkiego boisz i w podswiadomosci z checia bys wrocila do meza...a jak nie to zbierz sie w sobie i zrob jakis krok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwodka
Chodzi o to, ze moj byly chce mnie wpedzic w poczucie winy, bo myslal, ze potulnie bede znosic jego fanaberie I nigdy nie odwaze sie na rozwod, a jesli nawet, to bede go blagac o kase I kontakt z dziecmi. A tymczasem doskonale sie zorganizowalam, radze sobie, gada podalam po 3 latach prozb o alimenty I teraz musi placic czy chce czy nie. On chyba nie moze zniesc tego, ze bez niego sobie radze, bo myslal, ze bez niego zgine. Dowiedzial sie od corki ze spotykalam sie z kims I sie zaczelo. Dobrze Wiem, ze on jakas laske mial, ale go kopnela w doope. Ktora chcialaby takiego pasozyta. Roztyl sie, wyglada jak wieprz, to zadna go nie chce.....proste. Cos kiedys pzagadywal, ze moze by wrocil, ale w zyciu sie nie zgodze. Nie Wiem, jak moglam byc z taka menda tyle lat, zmarnowanych lat. po tylu latach kieratu wreszcie czuje, ze zyje I moge robic co chce. 2 raz sie w to samo nie wplatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwodka
Masz racje. Teraz dziada nawet za prog nie wpuszcze, zeby mi wszystko krytykowal I dogadywal. Jak chce widziec dzieci, to odbior w progu I niech spada. Koniec tego!!! Ilex mozna znosic takiego gnoja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwodka
Dupkę mam scisławą ale cipka trochę rozjechana.Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwodka
Co za chuj sie pode mnie podszywa! Ten nad moim komentarzem. Co za cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwodka
Lubię w dupkę jak jest ktos ze szczecina to mogę wypiąc.Za mały sponsoring oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwodka
obciągne za winiacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że powinnaś znaleść sobie statecznego facta, który pownien zająć się tobą i dziecmi. W sumie będziesz miała ciężko. Powinnaś zająć się dziecmi i ich wychowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwodka
nie chce pieniędzy bo nie jestem dziwką ! Mogę zrobić loda za wino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, masz prawo do szczesliwego zycia, bez wzgledu na wszystko co Cie do tej pory w zyciu spotkalo. Nie jestes zakonnica ani zona, ktora musi siedziec w 4 scianach. Twoj maz wypominajac Ci wyjscia towarzyskie zachowuje sie, jak pies ogrodnika. Pewnie uwaza, ze tylko On odzyskal wolnosc i Jemu wszystko wolno, a Ty do konca zycia masz zarabiac na utrzymanie dzieci, dbac o ich wychowanie i wyksztalcenie. Przypomnij Mu, ze jego wladza w Twoim domu skonczyla sie wraz z malzenstwem. Zycze Ci slodkiego, milego zycia i odwagi, zebys zyla pelnia zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathanial
How do I get an outside line? http://www.loakal.com/contact/ taking 10 mg of klonopin âItâs going to take some time for defenses to catch up, but the one area Iâd be concerned about with them, and something weâll watch from our end, is the Eagles defense," said Sherman. "Did the Eagles focus too much on improving their offense while their defense may still be just as bad as they were last year?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maynard
This is the job description displayed eszopiclone in canada exclamation material Verizon is already very late to the HTC One party and customers may be losing interest in the handset if they have to wait this long to get it. The HTC One enjoyed great success and high demand, but the hype usually fades with time. That said, it wouldn't be a big surprise if Verizon customers got tired of waiting for their carrier to finally launch the smartphone and turn to other devices instead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogódź się z mężem to Twój ślubny ! Na pewno się chłop poprawi zrozumiał swój błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landon
Do you like it here? comprar limovan online Rep. Mark Sanford, R-SC, who was elected to Congress last month after resigning as governor of South Carolina in 2009 over an extramarital affair, struck a repentant tone as he spoke before hundreds of social conservatives in Washington Friday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama tez zostala sama ze mna stosunkowo wczesnie, bo w wieku 41 lat i nic...ma dzis 57 i nigdy nie starala sie kogos poznac, bardzo mi jej zal, mialam wtedy 16 lat i tez chcialam zeby gdzies wyszla, ale ona wolala alkohol, nie jest pijaczka ale alkohliczka, nigdy mnie nie zaniedbywala, ale alkohol spozywa w malych ilosciach ale zawsze. mysle,ze to przez to,ze nie miala odwago sprobowac nawet, to wielki blad nikt ci nie gwarantuje,ze znajdziesz milosc na zaboj, bo wiesz o uczciwych facetow trudno, a jednak masz dzieci i to skomplikowane, zostaja ci faceci z odzysku bo ja starcyh kawalerow bym sie bala...nie wiem, ale zaszalec mozna od czasu do czasu,dzieci masz w trudnym wieku wiec musisz uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurence
Sorry, you must have the wrong number http://www.blue-lemons.com/about levofloxacin price in india Vanguard spokeswoman Linda Wolohan confirmed that the companytold Maximizer late last month to stop including its funds inits recommendations, and said it expects to soon contactindividual pilots who subscribe to the newsletter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emory
How do you know each other? provided slam how much does topiramate cost at walmart cart agree "I would like to push back against the narrative that thedecision at the September meeting has damaged the Committee'scommunications strategy," he told the Institute of InternationalFinance in his prepared remarks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można po polsku? :O I bez podszywów :O Komuś właśnie się coś rozpieṛdoliło i chciała o tym pogadać. :O a wy jak zwykle, hihi hahaha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellsworth
I'm doing a phd in chemistry desirel 50 In retirement terms, the Great Recession shattered any notion that retirement would be a positive experience for millions of older Americans. The reality of inadequate retirement savings was masked by soaring values of real estate and other assets.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kennith
Have you got a current driving licence? http://www.glandyficastle.co.uk/starling.html Slimfast Meal Bars Sperling and cabinet officials discussed the proposals in aclosed-door meeting at Wayne State University with Orr,Michigan's Republican Governor Rick Snyder, the city's mayor, Dave Bing, and members of the state's congressional delegation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rozwodka Wlasnie ze wzgledu na dzieciaki powinnas poznac kogos i jak bedziesz juz go pewna ze to zwiazek na lata nie na chwile wprowadzic go w wasze zycie. Zeby zobaczyly inny wzorzec relacji damsko meskich niz ten ktory miaias z bylym Ze sie kochacie jest miedzy wami duzo czulosci i oczywiscie bez przesady duzo fajnych gestow erotycznych. Spokojnie moze cie przy nich pocalowac w szyje objac przytulic klepnac w tylek zlapac za piersi itp Jestes teraz w w wieku w ktorym kobieta ma najwieksze libido:) Powodzenia cale zycie jeszcze przed Toba jak nie wiesz jak dokladnie wprowadzic go w wasze zycie polecam wizyte u dobrego psychologa tak minimum 20 lat doswiaczenia ktory sie specjalizuje w dzieciakach po rozwodzie. 43 lata tez z odzysku i dwojka dzieciakow w podobnym wieku pamietaj tylko ze rozwiodlas sie z mezem a nie maz z dzieciakami rodzicami pozostaniecie do konca zycia pomoz byc dobrym ojcem nowy mezczyna nigdy nim nie bedzie Ojca na zawsze beda mialy jednego. Bbedziesz je nastawiac przeciwko niemu obroca sie przeciwko Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josiah
We're at university together monthly installment loans for people with bad credit Tanya Bassett, of the National Association of Probation Officers told Sky News, "It's highly unlikely he (David Cameron) or the Justice Secretary would intervene. There is a thorough, in-depth process for the release of prisoners and decisions are made by the parole board."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 letni atrakcyjny, dobrze zbudowany mężczyzna z Łodzi do usług. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku możesz rady schować w kieszeń. Spójrz na datę, to było 2 lata temu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×