Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Życie seksualne ciotki

Polecane posty

Gość gość
twoje życie seksulane to romans w Wolfem. w miłości nie masz szczęścia może w kartach?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie bajki? nie chciałaś go on ciebie chciał dlaczego nie chciałaś? moze napisz trudno żebyś się przyznała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotka nie ma życia seksualnego i nie ma, co na nie liczyć :( Chyba, że moja ciotka (nie czytałam) :)xOdkopałaś się, czy dziś masz c.d.n? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro on ją chciał, a ona jego nie chciała, to chyba punkt dla niej, nie? ;) Plączecie się goście, idźcie sobie do sobotniego wygrywu 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadi, poruszasz moje ukryte biseksualne skłonności, przestań! 😭Dla bezpieczeństwa poszukam innego przegrywu 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie chciałabym :classic_cool: I to mnie przeraża :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przelewa się wasz fet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare wyuzdane torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przelewa cuchńacy fecior na wale z brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kto jest starymi wyuzdanymi torbami ? Prócz ciebie oczywiście. Ja tu widzę same atrakcyjne kobiety, szkoda że do żadnej z Nich nie mam odpowiedniego kluczyka :( Inaczej buszowałbym tu jak lis w kurniku :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy do mnie piszesz c***o :o k***a zamknij ryjun dziadzie i w*********j :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wniosek formalny... czy można rozszerzyć temat na wszystkie Cioteczki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadi Ty jeste§ największa Cio/taNiestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz po polsku i wprost co masz do cioteczek albo wypiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz chociaz troche honoru debilu? Raz sie pozaliles i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In spe ma chyba objawy kompleksu malego czlonka. Zaden normalny facetnie lazi za kobietami z wyzwiskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nie lazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy już było stanowisko Iwonki Śmierdziuszki w sprawie Ina?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie chłopu spokój! ;) pojechał na wczasy! Robi tam napinke do niuni albo niunia bo tego nie wiem hihi a wy go chcecie znów rozliczać? Nasz malutki wielki In jest za gramanicą to niech chociaż tam pokrzyczy bo inaczej kto dowiedział by się że istnieje i że gdzieś jest? Ja tam mogę nawet pokonwersowac hihi;) : "To gdzie to ludzie mają te szczęście Cie gościc In? " Wybacz że nie czekam na odpowiedź więc będę improwizowac ;) " Proszę jaki kurort! Ty to musisz mieć gest In! Jak prawdziwy facet przez małe f "no pozazdrościć" haha I to powinno polechtac jego próżność a tym samym dać nam spokój! A wy mu zaraz od małych fiutkow! niech wypocznie sobie jak już go ktoś tam zabrał i niech robi napinke byle tylko biegunki nie dostał z emocji a reszta będzie ok;) Inuś udanego wypoczynku od Kredka! Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie chłopu spokój! ;) pojechał na wczasy! Robi tam napinke do niuni albo niunia bo tego nie wiem hihi a wy go chcecie znów rozliczać? Nasz malutki wielki In jest za gramanicą to niech chociaż tam pokrzyczy bo inaczej kto dowiedział by się że istnieje i że gdzieś jest? Ja tam mogę nawet pokonwersowac hihi;) : "To gdzie to ludzie mają te szczęście Cie gościc In? " Wybacz że nie czekam na odpowiedź więc będę improwizowac ;) " Proszę jaki kurort! Ty to musisz mieć gest In! Jak prawdziwy facet przez małe f "no pozazdrościć" haha I to powinno polechtac jego próżność a tym samym dać nam spokój! A wy mu zaraz od małych fiutkow! niech wypocznie sobie jak już go ktoś tam zabrał i niech robi napinke byle tylko biegunki nie dostał z emocji a reszta będzie ok;) Inuś udanego wypoczynku od Kredka! Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×