Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemowa kobitka

2 tabletki jednoczesnie

Polecane posty

Gość problemowa kobitka

ok zdazylo sie . wzielam dodatkowa tabletke po biegunce choc jak sie okazalo nie musialam . :( PYTANIE : na ulotce nic nie pisze o skutecznosci tabletek jesli zazyje sie wiecej niz jedna. pisze tylko ze nie doniesiono o zlych skutkach ze moga pojawic sie nudnosci , wymioty , krwawienie. nic takiego nie mam ale nie wiem kurcze CZY JA JESTEM DOBRZE ZABEZPIECZONA CZY ZAZYCIE DWOCH PIGULEK WPLYNELO ZLE NA ZABEZPIECZENIE ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa
nikomu nie zdazylo sie cos takiego . np. zazyl tabletke bo myslal ze po biegunce nalezy , po czym dokladnie doczytal ze to miala byc ostra biegunka . i co wtedy ? blad w zazywaniu >??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobito
ile ty masz lat?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobito
ile ty masz lat?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa
co to ma za znaczenie ile mam lat ??????????????????????????????????? zdarzaja sie wypadki niefortunne to chyba dobrze ze sie martwie na zapas, ze chce wiedziec czy jestem dobrze zabezpieczona czy 2 pigulki jednego dnia (z powodu biegunki) moga zahwiac skutecznosc antykoncepcji ...??? boshe nie rozumiem co w tym zlego ze sie pytam o taki rzeczy skoro na ulotce nic nie pisze , wizyte u ginekologa mam dopiero po skonczeniu opakowania , a w tym czasie prawdopodobnie bede wspolzyc. chce wiedziec czy musze sie dodatkowo zabezpieczyc, czy jesli dalej bede zazywac normalnie tabletki to wszystko bedzie ok ???? zle ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×