Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wizzy

20latka a rak piersi...

Polecane posty

Gość wizzy

mam 20 lat, i jakis czas temu wyczulam na swojej lewej piersi guzek wielkosci pestki mandarynki, do tego jest widoczny czerwony slad...w niektore dni boli, zastanawiam sie czy jest to jakas zmiana czy juz moze cos powazniejszego, choc mam dopiero 20 lat. we wtorek mam wizyte u lekarze i wiem ze juz wszystko bedzie jasne, ale chce wiedziec czy ktoras z was miala moze podobny przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj.nie martw sie na zapas.moja przyjaciolka tez miala cos podobnego i okazalo sie ze to byl gruczol,ktory zostal przeziebiony.wiec sie nie martw wszystko bedzie dobrze:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzy
dzieki za odp:) nie wiem czy to cos powaznego, ale mam to juz jakies 4 mc...i nie powiem ze troche sie boje zeby to nie bylo nic powaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że
idziesz do tego lekarza. Moja koleżnka miała też miane, na szczescie nic groźnego, ale usuwali ja opreacyjnie. mam nadzieje ze u Ciebie to nic powaznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj.mysle ze to nic powaznego.a czy w twojej rodzinie(mama lub babcia)mialy raka piersi?jesli nie to nie masz czym sie martwic,bo wieksze prawdopodobienstwo jest wtedy gdy ktos z najblizszej tobie rodziny to przechodzil.a jestes jeszcze mlodziutka wiec nie biez tego tak do siebie.ja cos takiego mialam pod pacha i chirurg to wycial.jest to spowodowane tym ze wychodzac z prysznica moglas stanac na przeciagu lub moglas byc spocona i przewialo.moja przyjaciolka miala takiego guzka jak karmila piersia i ja przewialo.tez wycieli.wiec glowa do gory pozdrawiam i trzymaj sie cieplo pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzy
rosar525: u mnie w rodzienie z tego co wiem nie bylo przypadku zachorowania na raka piersi, wiem ze wtedy prawdopodobienstwo jest o wiele wieksze, no i mam nadzieje, ze nie bedzie to nic groznego, wiec we wtorek podziele sie nowina od lekarze. dzieki serdeczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie masz sie czym martwic i sie trzymaj.zycze powodzenia i czekam na dobre nowiny.pa pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to amo
mam to samo....ale widze że temat jest stary...identyczny guzke, czerwony ślad.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam włókniaka
raz na rok robię u onkologa usg i nie ruszamy tego, bo się nie zmienia. kiedy jednak zaczną się robić jakieś zmiany trzeba będzie wyciachać. nie bój się. trzeba się zbadać, ale na ogół to są zmiany, które nie są złośliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 1000
Troszke mnie pocieszyłaś bo tak właściwue to ten guz nie rośnie jest taki jak był. Kurcze nie życze nikomu przezywac tego co ja jak go wyczułam koszma. Teraz też nie jest lepiej. Ginekolog wsumieteż nie kazał tego ruszac a onkolog jest innego zdania. Więc sama nie wiem. Pozdrawiam goraco. Pocieszam sie tylko tym że jakbybyło to coś groznego to juz po 6 latachbymnie zjadło. A ja wciaż jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam coś podobnego
już tu pisalam. czerwony ślad na piersi a pod spodem guz. tez mam parwie 20 lat(19) i boje sie ze to rak. od trzech dni boli mnie piers...cbyba umre ze strachu. jutro się wybiore do onkologa ale do tego czasu chyba zwariuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascads
do autorki: z opisu wyglada na to ze mozesz tam miec jakas lagodna zmiane (skoro jest bol, skoro to nie blisko sutka (tam najczesciej powstaja zmiany zlosliwe), skoro w twojej rodzinie nie bylo raka piersi), sprawdzisz, dowiesz sie, nie boj sie to samo do innych: warto sprawdzic i bez strachu, a wiele zmian lagodnych jest takiej natury ze raka z nich nie ma, ale trzeba sprawdzac ja tez z glupoty i strachu gdy wykrylam potwierdzone USG i biopsja zmiany w wieku 23 lat, tak zbadalam sie ponownie dopiero jak mialam 30 (moja partner sam wyczul, spytal co to, i gdy nie szlam do lekarza stracil cierpliwosc i prawie na sile mnie zarejestrowal), okazalo sie ze balam sie niepotrzebnie ale beda mi to wycinac bo za duze po prostu (a wytna wiecej niz by wycieli na poczatku) zmiany lagodne, np tj gruczolako-wlokniaki u mnie, sa dosyc czeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w.
idzcie, idzcie, i potem bedziemy sie wspolnie smiac z siebie na tym topiku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 1000
Oj ja chyba nie zdecyduje isc sie do lekarza tak sie bardzo boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam coś podobnego
j.w.---> czemu smiać? ja za 15 minut wychodze do onkologa. mam identycznie to samo co autorka. w mojej rodzinie nie było raka zegokolwiek a co dopiero piersi. zobaczymy co bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 1000
i co ci powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam coś podobnego
że to chyba kaszak czy torbiel ale jutro de na usg dopiero:( bardzo mnie boli ta piers...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 1000
to trzymam kciuki mocno. moze i ja sie zdecyduje na lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim zainteresowanym tematyką raka piersi polecam stronę www.femiglove.pl jest tam wiele artykułów, dodatkowo można kupić rękawiczkę do samobadania piersi, która zwiększa czułosć palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×