Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bukaj007

3 tygodnie bez okresu,

Polecane posty

Cześć, chciałem się dowiedzieć co mam myśleć, mojej dziewczynie już 18 dni spóźnia się okres. Stosunek odbyliśmy 28.08 podczas którego spadła nam prezerwatywa (choć większość zawartosći została w środku) A ona wzięła następnego dnia tabletke "dzien po"- ella one. Dodatkowo już przez ostatnie 3 miesiące spóźniał jej sie okres po tydzien - dwa ale nigdy nie dłużej. Zrobiła jeden test ciążowy ale wyszedł negatywny. Mimo wszystko boje się - czy ona moze byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
predzej to nowotwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie, taka tabletka to duza dawka hormonów i moze rozregulować cykl wiec ciążę bym wykluczyła (no chyba ze z ta tabletką to ściema była). Po drugie moze ma takie cykle, ale najlepiej żeby poszła do gin wtedy pewnie jej wypisze tabletki hormonalne i naprostuje cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ruchoaj a nie rozpaczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byla sciema, ale mimo wszystko dosyc sie boje, mimo ze jeden test wyszedl negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej dla wykluczenia niechcianej ciąży zrobic test z krwi beta Hcg. Jeśli wyjdzie negatywny, przyczyn opoźnienia okresu szukać gdzie indziej. Najlepiej u ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Zwykle tak długie opóźnienie przy braku ciąży wskazuje na brak lub zahamowanie owulacji.Ja tak miałam np.po pigułce "po." Miesiączka z reguły występuje 10-18 dni po owulacji, ale dopóki nie było jeszcze owulacji, może nie być i miesiączki.Bezwzględnie do lekarza trzeba się udać, jeśli cykl trwa dłużej niż 3 miesiące.Ale jeśli to Was niepokoi, idźcie od razu.A wcześniej zróbcie badania beta-hcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×