Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

36 dni :) :(

Polecane posty

Gość gość

Hej, potrzebuje "uspokojenia". Miesiączka spóźnia mi sie juz 5 dni. Jest to 36 dzien cyklu, poprzednio miałam 32 dni, a jeszcze wczesniej 30. Kochałam sie z chłopakiem 27-30 czerwca wiele razy, ale za każdym z nich używaliśmy prezerwatywy i bardzo pilnowaliśmy czy sie nie zsuwa. W trakcie i po oglądaliśmy, czy nie pękła. Wszystko było okej. Ale czemu sie az tak duzo spóźnia? Nie stresowałam sie, on sam mnie uspokajał, bo wie, jk bardzo był uważny. Ale kolejne dni bez @ i coraz większy moj stres. Nie chce robic testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie widać jak sie nie stesujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co ten temat? Mamy ci wywróżyć z fusów czy ze szklanej kuli? Tylko test da ci odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tylko test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli maja byc zgryźliwe odpowiedzi, to proszę o wyłączenie okna i tyle. Jestem młoda, to początki mojego wspołżycia. Bardzo uważamy, potrzebuje wsparcia i opinii, czy to możliwe ze jednak prezerwatywa cos przepuściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spóźnienie miesiączki może być spowodowane panującą obecnie pogodą. To nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli boisz sie ze jestes w ciazy to zrob test . nie boj sie nikt cie nie zlinczuje w aptece za test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mikrouszkodzenie prezerwatywy jest możliwe. Nikt ci nie da gwarancji niestety. Dlatego jeśli masz wątpliwości to musisz zrobić test bo innej opcji nie ma. Powody spóźnienia mogą być różne, więc albo czekaj dalej skoro uważasz, że ciąża wątpliwa albo zrób test i miej to z głowy. Stres tylko jeszcze bardziej może opóźnić okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec ide do apteki po pracy :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to jest jedyne sensowne wyjście/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×