Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnmjn

aborcja 20 tydzien

Polecane posty

Gość nnmjn

witam , jestem w 5 miesiacu ciazy , nie ulozylo mi sie z ojcem dziecka czy jest mozliwosc tu w polsce usunac ciaze zabiegowo ? tzw. ''pelen zakres uslug'' pisalam juz do roznych ginekologow ale zaden nie odpowiada jestem zalamana. Na aborcje farmakologiczna bylo za pozno poniewaz o ciazy dowiedzialam sie po 12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
hmm mysle ze nie :( musialabys kupe kasy zaplacic.. ale w niemczech chyba jest to legalne wiec jak mieszkasz blisko to mozesz sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt67
w ta zawansowanej to nigdzi e juz zlituj sie... urodz oddaj zostaw i tyle checsz a zabic a z tak duz e dziecko?? bylo wczesniej myslkecjak byals we wczesnej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
w niemczech chyba do 12 tyg wiem ze w holandii jest do 24 tyg ale to za daleko pozatym jezyka nie znam i nie mam tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
hmm kurcze urodz to dziecko i mozesz je oddac, chociaz bardziej bylabys dla mnie wzorem jakbys je wychowala i pokazala swiatu ze facet ci nie jest potrzebny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt67
top byloo troche czasu oj tam idz na cc na zyczenie i niech cie uspia wyjma i zabiora i juz szanujesz sie? czy chlasz i cpasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
ty chyba zartujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
nie zartuje mowie powaznie . Nie chlam i nie cpam to byla wpadka myslalam ze ojciec dziecka mi pomoze no niestety przeliczylam sie. Chcialam tego dziecka ale to juz mnie przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
wiem ze to napewno trudna sytuacja dla Ciebie, ale dasz rade.. juz donoś to dziecko i zdecydujesz sie jak je urodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt67
wez na adopcje ze wskazaniem i juz .. gdzie mieszkasz z ki , kto cie ubiera i karmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
mieszkam z mama i ojczymem , jestem na ich utrzymaniu , nie mam zadnych doslownie zadnych dochodow. Odkad jestem w ciazy ojciec dziecka nie dal mi zadnej zlotowki Olał nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
wazne zebys miala dobre stosunki z mama.. ona Ci pomoze, teraz potrzebujesz wsparcia i rozmawiaj z nia duzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założ temat,ze szukasz
dla swojego dziecka adopcji ze wskazaniem,naewno ktoś się znajdzie, tylko musiscie dobrze sprawdzić te osoby,a po porodzie oddasz im dziecko. nie usuwaj,daj mu szansę na normalne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt67
zostaje dom samotnej matko szukaj osrodka juz juz dzis co to za trauma zeby sie tak doprowadzic .. bez kasy maciezynskiego itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założ temat,ze szukasz
...których jak nie chce to nie będzie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
nie ja pierwsza , nie ostatnia . sory ale mysle juz nawet o samobojstwie lepiej by mi bylo umrzec niz urodzic to dziecko i oddac i zyc z ta swiadomoscia ze ono jest tam gdzies . weszlam na ta strone : http://legalna-aborcja.nl/index.html myslicie ze taki zabieg jest drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
jak nie on to jest cos takiego jak fundusz alimentacyjny , nie wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaam
mysle ze jest drogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz radę dziewczyno
z pewnością wiesz jak wygląda dziecko w 20 tygodniu ciąży,wyobrażasz sobie je zabić? fakt Twoja sytuacja nie jest ciekawa,ale to nie powód do czegoś takiego,tak jak piszą dziewczyny bez problemów znajdziesz mu kochającą rodzinę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
Jeżeli Pani oficjalnie nie mieszka w Holandii jest z innego kraju albo nie jest w stanie udowodnić, że jest ubezpieczona, to musi Pani sama ponieść koszty zabiegu. tam tak pisze. no ale ja mam ubezpieczenie (tu w polsce) to czy tez musze placic za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zapłacić. EKUZ tu raczej nie pomoże. :D A co do alimentów to jeśli nie zapłaci to będzie z niego ściągał komornik. Ale może jego rodzice okażą się na tyle odpowiedzialni, że będą łożyć na dziecko. Bo to najwyraźniej jakiś gówniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
tyle ze nie wiem czy potrafilabym oddac. Matka tez mowi bym urodzila to dziecko i damy rade. poza tym mieszkam w malej wsi i wszyscy juz wiedza o mojej ciazy , to po urodzeniu przyjechalabym sama , to juz bym w tej wiosce nie miala zycia zjedli by mnie zywcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lakd
a ze swiadomoscia ze zabilas dziecko bedziesz mogla zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
nie taki gowniarz ma 27 lat ( a rozum 15latka) kurde gdybym miala w nim wsparcie , jakos to by bylo, a tak to jestem sama , podlamalam sie psychicznie . Same czarne mysli perspektywa samotnej matki na utrzymaniu swojej matki z marnymi alimentami. Gorzej juz byc nie moze :( naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
ale masz wsparcie w innych i to sie liczy kochana.. zobaczyz jak urodzisz dzidzie to bedziesz szczesliwa i wszystko ze ulozy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
ciezko mi by bylo zyc z ta swiadomoscia no gdyby to byl 9tc to jeszcze embrion a to juz 20tydzien - odczuwam ruchy , jest mi ciezko uwierzcie . Nie wiem co zrobic , czy usunac gdyby sie dalo , czy urodzic i oddac a moze wychowac . w kloncu dziecko to odpowiedzialnosc na cale zycie a samotnej matce nie tak latwo znalezc np partnera ktory pokocha obce dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
perwersja - on mieszka sam nie utrzymuje kontaktu ze swoimi rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lakd
nie no, a jak usuniesz ciążę to nie zjedzą cie żywcem ?? ty naprawde jestes taka durna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×