Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaiona

Aborcja. Do kobiet które jej dokonały.

Polecane posty

Gość onaiona

Witam. Pisze tylko i wyłącznie do kobiet które dokonały aborcji i nie potrafią sobie z tym faktem poradzić psychicznie. Stworzyłam strone (jest jeszcze w budowie) gdzie chciałabym abyśmy się troszkę zjednoczyły. Sama bardzo bym chciała porozmawiać z osobami ktore to przeżyły.. ja się czują.. jak pokonują każdy dzień. Nie jest to strona pro life czy pro choice. Strona strikte dla kobiet zranionych z zachwianym sumieniem. Chciałabym abyście przesyłały swoje świadectwa. Może jakaś zabłąkana kbieta/ dziewczyna dokona w przyszlosci innego wyboru. Mnie nikt nigdy w tym nie pomógł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaiona
Link do strony: www dlaczegotak wix com/dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaiona
W miejscach spacji są kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy psychoterapeuta powiedział mi, że usuniecie ciąży to największa trauma w życiu kobiety, większa nawet niż śmierć osób najbliższych. Że to są tak koszmarne lęki, wyrzuty sumienia, że potrafią atakować nawet 40 lat po zabiegu bo i takie pacjentki miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaiona
Nie zaprzeczam ze tak bedzie. U mnie minal dopiero miesiac a gdzie tam cale zycie :( dlatego zjednoczmy sie i razem poszukajmy pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna strona i bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaiona
Dziekuje za mile slowa. Mam nadzieje ze sie do czegos przyda. i ze szybko rozbuduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×