Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lineczka4

aborcja

Polecane posty

EWELINAEWA prosze daj mi namiary kto wykonuje aborcje w bialymstoku. jestem w bialymstoku i szukam kto by wykonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOllggaa
Lineczka może chcesz pogadać o Twoim problemie na czacie w netporadnia.pl? Chętnie z Tobą pogadam, może coś wymyślimy? Jestem do 20.30... Możesz też zadzwonić : 58 6 915 915 albo wysłać maila: kontakt@netporadnia.pl Pozdrawiam Cię ciepło. Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Moge dla pani opowiedziec moja histori skrucie... Mam juz jedna coreczke jest wczesniaczka urodzona 33 tyg ciazy. do 7 lat musze z nia jezdzic na wczesne wspomaganie i rehabilitacje. Ogolnie teraz ma 4 latka. Od dwóch lat staralam sie o drugie dziecko zeby miala rodzenstwo.. jednak nic nie wychodzilo. udalismy sie do kliniki bezplodnosci okazalo sie ze mam agresywny sluz po 8 miesiacach staran okazuje sie ze bede w ciazy ale trojaczki... jestem niska 156 waga 40 kg. Lekarz powiedzial ze napewno nie donosze i urodze wczesniaki . bedzie wielkie szczescie jak donosze do 28 tyg . Moja coreczka sie urodzila w 33 tyg a mamy z nia takie problemy . Miala wylew wolniej sie rozwija. przeraza mnie to ze te dzieci moga byc sparalizowane jak beda mialy wylew 3 stopnia. a czym wczesniej urodzone tym bardziej wieksze prawdopodobienstwo... Tak chcialam miec dziecko... Tak sie modlilam a teraz gdy wymodlilam okazuje sie ze trojaczki.. Ogolnie lekarz mnie nastraszyl. udrugiego to samo. Mam nerki złączone w ksztalcie podkowy. Kiedys przy zapaleniu ostrym sie zlaczyly. i Wlasnie w takiej ciazy w kazdje chwili moga sie rozlaczyc i wtedy zagrozenie dla mnie zycia.. niestety ale musze to zrobic... jak cos to pojade legalnie do niemiec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest rozwiązanie. Lekarze nie raz się mylą. Mówią, że ktoś umrze za 2 miesiące, że już nie ma nadziei, a okazuje się, że to była pomyłka. Nie rób głupot, nosisz w sobie potrójne szczęście, to życie, niewinne dzieciaczki, które nie mają szansy, by obronić się przed morderstwem. Nie odbieraj im życia, nie odbieraj tym dzieciaczkom Twojej matczynej miłości. Chcę Cię wspierać, odezwij się do mnie i porozmawiajmy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja jest dla osób które zatraciły odruchy ludzkie! !!Po latach będziesz przyglądać się dzieciom w wieku jakie by miało twoje dziecko. Możesz nawet zwariować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lineczka, tak mi przykro.......:) skonsultuj sie jeszcze z kims jak powie to samo jedz do niemiec - nie ryzykuj w PL. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy chcialybyscie miec chore dzieci ? urodza sie albo chore albo zdrowe ? i co byscie chcialy wychowywac czworke dzieci do tylu ??? wątpie. zastanowcie sie jakbyscie byli w mojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by twoja matka tak myślała to nie miałaś byś kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lineczka, nie gadaj jak 15 latka, bo Twoje podejście nie jest ani odpowiedzialne, ani dojrzałe, ani mądre. Oczywiście, że chciałabym mieć zdrowe dzieci, ale czasami nie mamy na to wpływu, a MORDERSTWO niewinnego malutkiego człowieczka nie jest rozwiązaniem, jest czymś paskudnym. Ty nie myślisz o nich, o swoich dzieciaczkach, myślisz o sobie, bardziej przeraża Cię to, że nosisz w sobie potrójne życie, zamiast się cieszyć, że będziesz matką. Skąd pewność, że będą chore? Może czas się pomodlić, może wtedy będzie dobrze? A jeżeli nie to przynajmniej Ty się zmienisz. Jest tyle okien życia, nawet tam oddaj, uwierz mi że te dzieciaczki, które odrzucasz, bo uważasz, że urodzą się chore, ktoś na pewno będzie chciał, bo dla innych nie liczy się choroba. Nie decyduj o tym, kto ma żyć, a kto nie, bo od tego nie jesteś. Życzę Tobie rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lineczka 4 nie bój się...lęk jest najgorszym doradcą,a przede wszystkim jest wyobrażeniem, przyszłością,która nie musi się nigdy spełnić. Pamiętaj jakie było Twoje pragnienie...mieć dziecko. Jesteś szczęściarą masz 3 :) Poszukaj lekarza, który będzie walczył o życie i zdrowie Twoich dzieci, bo kto będzie walczył o Ich życie najbardziej jak nie matka, która nosi je pod sercem? Jakbyś chciała porozmawiać jestem dziś do 23:00 Pozdrawiam! netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×