Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

antykonc. a czerwona herbata

Polecane posty

na wstępie - interesują mnie TYLKO poważne odpowiedzi. Piję obłędne ilości czerwonej herbaty (1. lubię ten specyficzny smak, 2. służy mi bo po niej chudnę a zależy mi na zgubieniu kilku kg). Czy duże ilości tej herbaty w ŻADEN sposób nie wpływają na skuteczność antykoncepcyjną? (biorę YAZ). pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata:):):):)
Pamietam z innego forum taki temat, z tego co pisaly dziewczyny to podobno duze ilości mogą miec wplyw, szczególnie jezeli dzieki tej czerwonej herbacie masz luzniejszy stolec, a skoro pijesz ją codziennie to taki stan sie utrzymuje, nie wiem jak jest u Ciebie. Od siebie nic nie moge powiedziec, bo nie pije czerwonej herbaty ani zadnych innych takich specyfikow, wiem tylko ze pewnej dziewczynie ginekolog zalecila ograniczenie picia do 1-2 szklanek dziennie, bo babka takze pila obledne ilosci, kilka kubkow na dzien. Może zapytaj sie ginekologa, bo zdania na ten temat sa generalnie podzielone. A co do gubienia kilogramow, to zadna herbatka cudów nie zdziala:D gdybyb tak bylo wszyscy byliby szupli i zgrabni. Chociaz na pewno czerwona wplywa korzystnie na przemiane materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata:):):):)
Na pewno duzo gorszy jest senes;p tego juz bym nie pila, a tez pojawia sie w herbatkach odchudzajacych. Myśle, ze jezeli nie masz rozwolnienia po duzych ilosciach czerwonej herbaty to mozesz pic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.... dzięki za odpowiedź. No właśnie wiem, że cudów nie zdziała, ale lubię ją pić bo mi smakuję i czuję się po niej lżejsza :) poza tym jesli zjem dużo, to poprawia przemianę materii... trudno mi będzie z niej zrezygnować, ale chyba lepiej jej nie pić, skoro niewiadomo. No właśnie gina pytałam, ale tylko wzruszył ramionami :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie ludziki, to dla mnie ważne, bo spożywam zarówno tabsy jak i hektolitry herbaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynkaaaaa
uhh piszę to drugi raz !!!! Czerwona herbata w dużych ilościach ogólnie nie jest zdrowa. Wypłukuje minerały z organizmu, wysusza przewód pokarmowy, jelita, nerki, zwieracze oduczają się normalnego funkcjonowania (bez czerwonej herbaty). Na działanie antykoncepcji wpływają TYLKO antybiotyki, żadne xenny, herbatki ziołowe czy coś tam na pewno nie zaszkodzą ;) Mimo wszystko radziłabym i tak przerzucić się na zwykłą gorzką herbatę, a czerwoną ograniczyć do 1 szklanki (kubka) dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra :D dzięki. Z rady nie skorzystam, bo jestem uzależniona od czerwonego naparu :D ale cieszę się, że nie ma wpływu na działanie tabletek :) ps) nie tylko antybiotyki... także niektóre zioła, typu dziurawiec... albo nadmierna ilość witaminy C... i inne takie "ploty" słyszałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×