Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

antykoncepcja a orgazm

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od jakiś 2 lat biorę regularnie tabletki antykoncepcyjne, jestem pod stałą opieką ginekologa. Najpierw brałam Jasminelle, ale były za drogie, potem Microgynon 21, ale miałam po nich bóle głowy, teraz zmieniłam na Stediril 30. Problem polega na tym, że właściwie od początku brania tabletek mam problem z osiągnięciem orgazmu. Przy początkowym braniu było chyba najlepiej, z czasem mój partner nie był w stanie mnie podniecić, teraz doszło do tego, że nawet masturbacja nie sprawia mi aż takiej przyjemności jak wcześniej. Natomiast nie mam problemu ze spadkiem libido, ochotę na seks mam prawie cały czas, ale jak już dochodzi co do czego to nagle tracę zapał... Czy ktoś też miał podobny przypadek? Co na to poradzicie? Boje się, że ta sytuacja odbije się na moim związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
A ja bym to jednak wiązała ze spadkiem libido. Tracisz zapał w trakcie czy to nie sprawa libido? Ewentualnie może doskwiera Ci niedostateczne nawilżenie, to sie czesto zdarza przy stosowaniu tabletek. Jeśli tak, to kup sobie w aptece Hydrovag i zakładaj przez tydzień, po tym czasie intymne nawilżenie powróci a ty masz przy okazji ochronę przed infekcjami, bo globulki zawierają tez kwas mlekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×