Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roza94

antykoncepcja i seks bez prezerwatyw

Polecane posty

Cześć kobietki! Mam do was pytanie czego używacie do dodatkowego zabezpieczenia się przed niechcianą ciążą. Odnośnie zabezpieczania ja od 5 lat używam tabletek antykoncepcyjnych novynette i przez dłuższy czas męczę się już z tymi prezerwatywami :/ Ocierają strasznie,drażnią, zsuwają się,ciągle trzeba dodatkowo nawilżać lubrykantem), bez prezerwatywy nie ma takich problemów. Jednak odważyłam się tylko 1 raz na seks bez gumki. Chciałabym dodatkowo się zabezpieczać zanim zdecyduję się na kolejny kontakt bez gumki, myślałam o żelu/piance/globulce lub innym preparacie plemnikobójczym... Jakie macie doświadczenia z żelami,globulkami czy piankami? Jakie są skuteczne wraz z tabletkami antykoncepcyjnymi? Czy padła któraś z Was ofiarą niechcianej ciąży mimo stosowania takich metod? Proszę o jakieś odpowiedzi, próbowałam nawet prezerwatywy dla kobiet są okropne! seksu się odechciewa...nie chcę też ryzykować ze spiralkami wewnątrzmacicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz tabletki przyjmowane wg ulotki mają najwyższy stopień bezpieczeństwa jeśli masz jednego partnera nuemusisz się zabezpieczać jeśli zmieniasz ich niestety prezerwatywy muszą zostać bo żaden inny środek niezapewnie bezpieczeństwa przed chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno jak się chcesz bzykać to syosuj się do nowoczesnośći ,a nie stosuj gumy,które dobre są na koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli bierzesz prawidłowo tabletki to nie ma szans na ciąże. jeśli występuje biegunka, wymioty, antybiotyk to wtedy dodatkowo się zabezpieczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co używasz prezerwatyw skoro tyle czasu bierzesz tabletki. Jeśli stosujesz je regularnie to jesteś cały czas chroniona nie potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia. Ja polegam tylko i wyłącznie na belarze i jestem mega zadowolona z sexu bez dodatkowych zabezpieczeń tym bardziej, ze gumek tez nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Partnera mam 1 (od 6 lat) . Obawiam się kochania bez dodatkowego zabezpieczenia, ponieważ moja koleżanka zaszła niedawno w ciążę pomimo stosowania antykoncepcji hormonalnej. Co do tych spiralek związki miedzi wywołują często stany zapalne... i mam alergię na miedź ,więc odpada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale od zawsze się dodatkowo zabezpieczacie? u koleżanki musiało coś być nie tak, może choroba, pominięta tabletka? to że koleżanka zaszła to nie znaczy że Ty zajdziesz, nie ma co panikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luszen! I jak się spisuje ta spiralka u Ciebie?Myslałam kiedyś nad taką ale to troche kasy kosztuje a wolałabym nie wywalić jej w błoto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasę się zdobywa,ale ile przyjemności w sexie ze spiralą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala to antykoncepcja prawie bezpłatna /cena do czasu uzytkowania/.Tylko zakładanie nie dość przyjemne.Uzytkownie bez problemów i tylko swiadomość o posiadaniu ciała obcego w sobie.Powinna być większa informacja o zaletach wkładek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa tam od razu nieprzyjemne zakładanie. Jak zakładałam levosert to odczucie miałam takie jak przy badaniu wziernikiem tak więc nic strasznego :) Dyskomfortu ze względu na to, ze jednak nosze ją w sobie tez nie mam - praktycznie o niej zapominam ot taka wygoda :D Ale tu się zgodzę, że ta metoda antykoncepcji jest coraz popularniejsza, możliwe, że własnie przez wygodę użytkowania oraz fakt, ze ma ona minimalny wpływ na nasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygoda wielka ale swiadomość robi swoje.Moje kolezanki na tym ubolewają.Młode dziewczyny boją sie też bólu przy zakładaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2017.05.08 Ale założenie takiej wkładki nie boli wogóle. Zakłada się ja podczas okresu ponieważ wtedy szyjka macicy jest lekko rozszerzona przez co łatwiej wkładkę założyć. Jak już ktoś wyżej pisał uczucie jak przy badaniu wziernikiem lub przy cytologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie okresu jest lepszy poślizg dla wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz poznać co to prawdziwy seks? Zimna suka i gorąca kochanka, przyjaciółka. Zadzwoń do mnie skarbie, jeśli Ci się podobam i mnie zerżnij, tak po prostu.Czekam na Ciebie na http://sextelefon.org.pl/ jestem Kinga, tczecia od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×