Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

antykoncepcja niehormonalna

Polecane posty

Gość gość

witam, szukam porady odnośnie antykoncepcji. od 2 lat jestem w związku, i od tego czasu używałam tabletek. Niestety czuję się po nich źle, mimo że miałam je zmieniane 5 krotnie ;/ Mozecie polecić cos innego, niezwiązanego z hormonami? i ne chodzi mi tu o prezerwatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klej kropelka do zaklejenia ci/py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Pierścień dopochwowy (lub damska prezerwatywa) plus obserwacje cyklu, np.przy użyciu komputera cyklu lub programu NFP SymptoPlus.Mikroskopy ze śliny mogą nie działać dobrze w pierwszych 3-6 cyklach popigułkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazektomia, bardzo polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu miałaś źle dobrane tabletki? Ja wcześniej przed belarą też miałam problemy. Ale jak lekarz zmienił mi na belarę właśnie to jestem teraz innym człowiekiem. Tryskam energią, mam piękne włosy i nic nie utyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm antykoncepcja niehormonalna ? To trochę śliski temat, przeciez w dzisiejszych czasach to taka antykoncepcja hormonalna potrafi byc naprawdę ultralekka, jak np vines, bardzo mało hormonów, wszystko w normie, dobrze się czujemy , no i co najważniejsze jesteśmy zabezpieczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam INER Metoda Rötzera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam czegoś poza hormonami, choruję i nie mogę ich brać. Zastanawiam się nad spiralą ale zakładanie mnie przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×