Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Antykoncepcja po porodzie

Polecane posty

Gość gość

Jaką stosujecie antykoncepcję po porodzie i dlaczego zdecydowaliście się akurat na taką metodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikam mężczyzn.Nie chcę rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaace
Zaraz po porodzie to weź plastry z niższą dawką hormonów, to nie przytyjesz po nich tak jak ja po lisvy. No i bezpieczniej będziesz się czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co tabletki ale myślę nad kupnem komputera cyklu. Mam na oku cyclotest myway. Z tego co czytałam na innych forach jest bardzo skuteczny a nie ma skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonek
Jednoskładnikowy limetic. Lekarz mi przepisał jako anty po porodzie, bo można przy nich karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli karmisz, to rzeczywiście limetic będzie najlepszy - nie zawiera estrogenów i nie przenika do pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam prezerwatywy ale wiem, że są takie tabletki dedykowane dla mam karmiących, trzeba pytac o nie ginekologa. No i obowiązkowo osłone do antykoncepcji, np Harmonellę, która uzupełnia niedobory witamin, a antykoncepcja wypłukuje niektóre z nich. Tak samo jak w ciązy, w okresie karmienia tez powinno sie stosowac jakis kompleks witaminowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta osłona to jest na piz.ę aby się nie pociła w czasie dup/czenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my stosujemy npr, choć dla niektórych metoda może wydawać się staroświecka. Używam komputera cyklu - cyclotestu myway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku, stosowaliśmy prezerwatywy. Nie chciałam wracać do tabletek, a że mąż nie lubi gumek, to kupiliśmy kapturek naszyjkowy femcap. I jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×