Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamep2

antykoncepcja powoduje wylew

Polecane posty

stosowanie tabletek antykoncepcyjnych powodują tętniaki mózgu i doprowadzają do wylewów. są bardzo szkodliwe dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosująć tabletki anty które doprowadzają do tętniaków mózgu. taki tętniak pęka i powoduje wylew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdg
to wiekszosc kobiet powinna juz byc po wylewie,przestan wypisywac glupoty,doucz sie lepiej na ten temat ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowanie hormonalnej anykoncepcji może powodować wystąpienie choroby zatorowo-zakrzepowej u zupełnie zdrowej młodej kobiety. Powikłaniem zatoru, który wytworzył się w układzie żylnym (najczęściej w żyłach podudzia) może być przemieszczenie się zakrzepu do tętnic płucnych i spowodowanie zatoru płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może a może
kamep2 ma całkowitą rację, dziewczyny nie mówcie że jest to propaganda!!! Mnie kiedyś lekarz naczyniowiec powiedział że teraz coraz więcej młodych kobiet ma kłopoty krążeniowe właaśnie przez antykoncepcję hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm hmmm chrum
a ja myslalam ze przez 12cm buciki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedza znana kazdej osobie
ktora bierze tabletki anty 😴 nie ma zlotego srodka 😴 nawet apap niszczy ci zdrowie jakbys nie wiedzial mozesz sobie siedziec z i zwijac sie zbolu zeba, glowy czy brzucha a mozesz sobie lyknac tabletke obawiac sie że zyebie ci watrobe i zoladek ale miec spokoj z bolem zeba 😴 ja biorac tabsy jestem pod opieka ginekologa jaka na pewno nie mialabym gdybym chodzila raz na 4 lata (a na pewno bez potrzeby nie chodzilabym czesciej :P ) wole juz takie cos niz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to jest prawda! Starcilam przed swietami droga kolezanke. Bolala ja glowa, wziela tabletke przeciwbolowa. A po dwoch godzinach dostala wylewu w wewnatrzmozgu. Zmarla tego samego dnia nie odzyskawszy wczesniej przytomnosci. Lekarz stwierdzi tetniaka I od razu pytal czy bierze tabletyi anty bo onej go czest wywoluja. I od razu prosil rodzine o zgode na przeszczep organow..miala 25 lat, 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do antykoncepcji hormonalnej są przeciwskazania. Jak do wszystkich innych leków. Może warto przeczytać również ulotkę dołączoną do piguł i nie lekceważyć bólów głowy, drętwienia łydek i tym podobnych objawów? A jesli nie jesteśmy w grupie ryzyka - nie wariujmy. Nawet od aspiryny możemy umrzeć. Wiecie o tym? I co? Zrezygnujecie z niej przy objawach przeziębienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki owszem są szkodliwe, ale nie popadajmy w paranoję. Jeśli komuś odpowiadają to niech je bierze :) Ja nie jestem ich zwolenniczką dlatego stosuję metody naturalne. Korzystam z komputera cyklu do npr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mnie teraz nastraszylyscie ;/ Z drugiej strony ja nie spotkalam lekarza, ktory by zaproponowal badania przed wypisaniem recepty na tabletki. Tylko wywiad czy w rodzinie cos bylo. No tylko ze ja nie znam historii chorob w rodzinie - zdarza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze niestety nastawieni są na kasę. jeśli gin tego nie zaproponuje sam to samej warto się dowiedzieć o takie badania. Ja je zrobiłam i okazało się, że nie mogę brać tabletek. Ale to nic, teraz używam femcapu - kapturka i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następstwa stosowania antykoncepcji są przeróżne i faktycznie czasem bardzo groźne dla życia i zdrowia: http://www.harmonella.info/Antykoncepcja ale sa tez metody zmniejszenia tego ryzyka; przede wszystkim regularne badania, kontrola wyników, dbanie o dobą kondycje zdrowotną czy stosowanie osłony do antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa....znowu reklamy tych p***bow, juz nawet nie mozna porozmawiac z realnymi kobietami bo sie wpieprzaja z harmonella i femcap :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×