Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kindżelika

Antykoncepcja, Sama Prezerwatywa?

Polecane posty

Hej dziewczyny. Chciałam się was zapytać co sądzicie o zabezpieczeniu samą prezerwatywą? Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże jeśli chłopak "wyjdzie" tuż przed jego wytryskiem? Myśleliśmy o dodatkowym zabezpieczeniu, ale z pigułkami dużo załatwiania, i ogólnie z tego co czytałam mają sporo minusów - efekty uboczne, hormony. Globułki odpadają. Czytałam coś o kremie plemnikobójczym, ale chyba nie jest on już dostępny. Jak wy się zabezpieczacie? Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki antykoncepcyjne. Wygodne, niedrogie, nie wpływają na przyjemność w trakcie seksu, mąż może mieć orgazm i wytrysk w pochwie co jest i zdrowsze i przyjemniejsze, skutków ubocznych brak nie odczułam (poza spadkiem wagi, ale to pozytyw). Prezerwatywy są stosunkowo drogie, awaryjne, odczuwa się je w trakcie. Na plus jedynie dostępność, no i dla niektórych to, że chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są prawidłowo stosowane, nie pękną to są bardzo skuteczne, ale łatwo przy nich namieszać (przenieść spermę, mogą pęknąć itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, jeśli są stosowane tak jak należy są bezpieczne, tym bardziej, jeśli do wytrysku nie dochodzi wewnątrz. Ostrożniejszym jednak należy być podczas dni płodnych. A co do pęknięcia... może zdarzyć się zawsze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale możliwość pęknięcia jest tylko podczas wytrysku, tak? W takim razie, jeśli partner wyciągnie przed, to praktycznie ryzyka nie ma, dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezerwatywa można pęknąć w dowolnym momencie. Ona nie pęka z powodu siły wytrysku. A nie można wykluczyć możliwości zajścia w ciążę z preejakulatu. Jeśli naprawdę nie chcecie zajść w ciążę to zastanówcie się nad inną metodą. Poza tym stosunek przerywany nie jest dobry dla zdrowia mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antykoncepcja hormonalna jest najpewniejsza i najwygodniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako dodatkowe zabezpieczenie świetnie spisują się zele plemnikobójcze. My mamy contragel i mogę go polecić. Starajcie się też współżyć tylko w dni niepłodne. Wtedy zapłodnienie jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezerwatywy są bezpiecznie ale tabletki antykoncepcyjne są moim zdaniem jeszcze bezpieczniejsze więc jeśli naprawdę boisz się zajścia w ciąże wybierz to rozwiązanie. Ginekolog przepisze Ci odpowiednie pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak można dobrze wyznaczyć dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, ze najprościej będzie kupić tester dni płodnych np Afrodytę na ślinę. To niedrogi i skuteczny tester wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie tabletki, plastry i inne hormony, Autorko, nie słuchaj "porad" kobiet, które zażywają tę chemię latami. Nie warto tak ryzykować. Nawet jeśli teraz jest super to za 20 lat możesz odczuć opłakane skutki. Prezerwatywa jest bardzo skuteczna - kupuj dobrych firm, dbaj o nawilżenie a do tego jeśli chcesz mieć pewność co do płodności kupuj testy owulacyjne lub codziennie mierz temperaturę owulacyjnym termometrem i sprawdzaj śluz. Trochę więcej wysiłku może jest, ale opłaci ci się. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się mumia z XVII wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę być mumią z XVII wieku niż czuć się jak mumia za 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:41 - bierz sobie tych hormonów ile chcesz ale nie namawiaj innych, bo naprawdę szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.24 Wydaje mi się, ze najprościej będzie kupić tester dni płodnych np Afrodytę na ślinę. To niedrogi i skuteczny tester wielokrotnego użytku. pytałam o nią w aptekach, ale niestety jej nie mieli. A szkoda. gdzie najpewniej można ją kupić, by nie trafić na podróbkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam skyny original mój chłopak zakupił w sklepie www.prezerwatywy.biz i jesteśmy zadowoleni, chyba najlepsze z dostępnych prezerwatyw na rynku a już sporo ich przetestowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×