Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yeelonka

Badania Genetyczne po poronieniach

Polecane posty

Gość Yeelonka

Witam Mam pytanie odnośnie poradni genetycznych i była bym bardzo wdzięczna za pomoc. Po trzech poronieniach dostałam ze szpitala skierowanie dla siebie i męża do poradni genetycznej, bo podobno należą nam się darmowe badania w takiej sytuacji, nie mam natomiast pojęcia jak taką poradnie znaleźć bo z tego co do tej pory się zorientowałam w województwie lubuskim gdzie mieszkamy takiej poradni nie ma. Poszukałam trochę w internecie i znalazłam taką poradnie we Wrocławiu, nie jestem jednak pewna czy to na pewno o taką poradnię chodzi. Więc jeśli ktoś z Państwa był w podobnej sytuacji i wie gdzie taka poradnia się znajduje była bym bardzo wdzięczna za pomoc. Interesują mnie jakieś ,,namiary'' na taką poradnie. Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja bylam w takiej poradni i musisz szukac poradni genetycznej ale nie dam ci namiarów bo to nie mój rejon .a jakie badanie macie zrobic ja robilam kariotyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeelonka
Nie mam konkretnych badań wymienionych, tylko skierowanie do poradni genetycznej, więc to już raczej jak uda się umówić gdzieś w klinice to oni będą decydować jakie badania robić, tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam w takiej poradni na badaniu kariotypu. To standardowe badanie w takiej sytuacji. Jestem z zachodniopomorskiego, ze Szczecina. U nas taka poradnia mieści się w szpitalu na Pomorzanach. Polecam, jest szybko, sprawnie i jak są wyniki, to dzwonią. Z lubuskiego nie będziecie mieli daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×