Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo bolesne miesiączki od 2 miesięcy

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam 17 lat, od 8 miesięcy współżyje z chłopakiem. Mam już drugą bardzo bolesną miesiączke mimo, że wcześniejsze były do zniesienia i nie odczuwałam ich tak bardzo. Od jakiegoś czasu są nieregularne, spóźniają mi się 4-5 dni. Już drugi raz obudziłam się o 4 rano i nie mogłam zasnąć z bólu przez okres . Dopiero gdy wezmę tabletkę daje jakoś radę. Mam też tak niekiedy, że przechodzi na jakiś czas, a później nagle zaczyna bardzo boleć i ustępuje za chwilę. Czy jest to coś niepokojącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak u ciebie z obfitością krwawień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam z tym u ginekologa jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do obfitości to zależy..Nie jest jakiś nie wiadomo jak obfity, ale skąpy też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przewody masz regularnie czyszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie np.na napięcia przedmiesiączkowe pomaga seks,z początku odczówam mały dyskomfort jednak potem to uczucie mija i jest całkiem przyjemnie.Czasem gdy męża nie ma w domu próbuję innych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przede wszystkim-wahania w granicach do 7 dni to NIE jest żadna nieregularność, lecz fizjologiczna norma.Po drugie, u wielu kobiet rozpoczęcie współżycia zmienia przebieg miesiączkowania.Po trzecie, u wielu kobiet miesiączki stają się z wiekiem bardziej bolesne-u mnie tak się stało po porodzie.Spróbuj wypróbować domowe sposoby, jak środki rozkurczowe, ciepłe (nie gorące!) kąpiele i okłady, a także łagodne ćwiczenia miednicy.Ale po czwarte i majważniejsze:idź do lekarza, bo bóle mogą świadczyć np.o endometriozie lub przewlekłych stanach zapalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam nagle. Po paru miesiącach poszłam do ginekologa i okazało się ze mam torbiel na jajniku potem okazało się ze endometrioze jelita. Podejrzewam ze wtedy zaczęło mi sie to wszystko robić. Nie chce Cie straszyć. Po prostu pójdź do ginekologa na usg. Mój ból był taki duży ze nawet musiałam wolne z pracy wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×