Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BARDZO proszę o pomoc! czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Witam, bardzo proszę o pomoc, ponieważ ostatnia sytuacja nie daje mi spokoju, spędza sen z powiek. Dlatego proszę o pomoc.. mianowicie: w 4 dzień okresu przytulaliśmy się z narzeczonym. On był nagi, a ja miałam na sobie jedynie koronkowe figi. W pewnym momencie On zaczął ruszać się leżąc na mnie robiąc ruchy jak podczas seksu. Podniecił się tak bardzo, że wytrysnął, zrobił to na moim brzuchu, miałam mokre majtki (u góry)w okolicach brzucha, raczej nic nie znalazło się niżej, choć pewności nie mam. Dodam jeszcze, że miałam w sobie tampon, a On ani troche we mnie nie wszedł, w żaden sposób nie doszło do penetracji, bo przecież miałam w sobie tampon. Ocierał się o mnie po czym wytrysnął na brzuch i być może okolice. Jednak zaczynam się martwić, że coś mogło wydostać się z Niego w okolice moich narządów pomimo że większość znalazła się na moim brzuchu, albo że bielizna mogła się przesunąć podczas ocierania. Czy to że był to 4 dzień okresu, w środku miałam tampon, nie doszło do penetracji (ani palcem, ani członkiem, ani niczym), jedynie ocierał się o mnie i miałam na sobie koronkowe figi, może wykluczyć prawdopodobieństwo ciąży? Cykle mam regularne w przedziale 26-32 dni. Prosze o pomoc, bo nie jestem w stanie spokojnie zasnąć, a każdy kolejny dzień tylko potęguje moje zdenerwowanie. Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% nie jesteś w ciąży. Wszystko jest całkowicie w porządku, a ty od samego początku niepotrzebnie się denerwujesz :) Żebyś zaszła w ciążę, musiałby wytrysnąć wewnątrz pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za szybką odpowiedź! przyznam szczerze, że trochę się uspokoiłam. Do wytrysku wewnątrz pochwy nie doszło (tak jak pisałam,miałam w sobie tampon), boje się jednak, że coś mogło zostać na cienkich koronkowych majtkach, albo że majtki się przesunęły i jakaś część wytrysku znalazła się w okolicach pochwy, albo na sznureczku od tampona. Teraz już chyba zaczynam panikować, ale w stresie każda ewentualność wydaje się być prawdopodobna.. noo ale tłumacze to sobie tak: 4 dzień okresu, miałam na sobie majtki, w sobie tampona i do penetracji nie doszło, a wytrysk był, jednak nie wewnątrz.. to chyba wystarczające żeby móc spać spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co na to twoj chlopak ? , nie przejmuje sie ?zlal ci sie na majtki ty sie zamartwiasz a on ma to gdzies , obrzydliwy pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś narzeczoną, więc zakładam, że nie masz 14-15 lat, skąd więc biorą się takie pytania?:/ chyba na WDŻ do szkoły ponownie powinnaś się zapisać :) nie mówię tego złośliwie, ale przeraża mnie to, że niektórzy sądzą, że w taki sposób można zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×