Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna_stargard

bardzo przytylam po ESCAPELLE pomocy!!!!

Polecane posty

Ratujcie! W Listopadzie wzielam Escapelle wazylam wtedy 53kg, dzis jest luty i waze 60!!! Nigdy nie mialam tendencji do tycia a wrecz przeciwnie, nie moglam przytyc a po tej tabletce nie wiem co sie stalo, ale to jest straszne!!! Nigdy nie wazylam wiecej niz 53 kg i bardzo to odczówam! Prosze napiszcie czy ktoras z was tez miala podobna sytuacje i dlaczego tak sie stalo jesli wiecie. jestem zalamana! Prosze pomozcie, co zrobic by wrocic do swojej normalnej wagi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm123
kurcze, ale mnie wystraszyłaś, ja wzięłam to świństwo w połowie stycznia i raczej nie miałam problemow z wagą. Minął miesiąc, a ja jedząc normalnie tyję, tak po prostu, z dnia na dzień. Jestem załamana. Mam nadzieję, że to minie!!! Napiszcie dziewczyny, które macie większe doświadczenie. Pocieszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
glupoty piszecie! ale faktycznie, latwiej jest zrzucic swoje obzarstwo na skutek zazycia esc :O ja bralam tabsa i jakos nie przytylam, wrecz przeciwnie. zryjcie wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był tu już identyczny wątek :D po Escapelle się nie tyje. praynajmniej nie tak jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie masz zle dopasowane tabletki ja tez tak mialam i musialam zmienic na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do coco
Escapelle to nie typowe tabletki antykoncepcyjne, to tabletki w razie wpadki - tzn seks bez zapezpieczenia, pęknięta gumka otd. Czyli do zazycia w ciągu 72 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko co za bzdura haha nie raz to bralam i nie tylam, poza tym jak mozna przez kilka meisiecy przytyc po jednorazowym zazyciu tabletki? no blagam... no coment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijwidjiowp
ja też przytyła po escapelle :/ wzialam miesiac temu a przytylam juz 2 kg i nie jem wiecej jakos ,a wrecz wiecej ciwcze i tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te hormony
Tyjecie, bo to jest ogromna dawka hormonów. Rozregulowuje cały organizm. Uważajcie bardziej, zabezpieczajcie się. Ja np nie uprawiam seksu w dni płodne. Sprawdzam je afrodytą i mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też przytyłam po escapelle. nigdy nie miałam problemów z wagą a po zażyciu tabletki zaokrąglił mi się brzuch. myślałam że jestem w ciąży ale dostałam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak skontaktowac sie z martyna_stargard.. chcialam zapytac jak wyglada u ciebie sytuacja teraz. Bo ja mam indentyczna z tymze przytylam 12 kilo... w 3 tyg od wziecia escapelle.. to juz trwa 2 lata. Dla wszystkich jak i dla mnie bylo to strasznym szokiem. Ludzie pytali " co ci sie stalo". Mam 156cm wiec u mnie jakikolwiek wzrost wagi zaraz widac.. mecze sie z tym strasznie juz 2 lata. I kompletnie nie wiem co robic . Dlatego chcialam zapytac jak u ciebie teraz wyglada sytuacja. mam nadzieje ze jakos przeczytasz ta wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje te pigułki od pół roku i faktycznie trochę przytyłam około 4 kg, od miesiąca zaczęłam przyjmować harmonellę, która jest polecana właśnie przy antykoncepcji hormonalnej i na razie waga stanęła. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe pewnie jej sie je/blo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry źle to napisałam, zastosowałam tą pigułkę pół roku temu a w ogóle to przyjmuje Vibin mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ale jak wyglada u ciebie sytuacja teraz po wzieciu escapelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Be ma opcji zeby przytyć, nie gadajcie głupot. Ja nie przytyłam a brałam dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, ja po tabletkach antykoncepcyjnych przybierałam na wadze, może to było gromadzenie wody w organizmie, kupiłam sobie suplement dla kobiet biorących środki hormonalne harmonella, piję dużo wody i staram się więcej ruszać, mam nadzieję, że wahania wagi miną, każdy inaczej reaguje na hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z moją przed mówczynią ja po tej tabletce "strasznie spuchłam", dosłownie przybyło mi 5 kilo nie wiem kiedy a to przecież nie mało. Byłam u ginekologa aby mi przepisał tabletki bo zabezpieczanie się tylko gumką to za mało a teraz nie chce dziecka. Zalecił Jeanine i osłonowo na serce i wątrobę harmonellę. Mam nadzieję że już nie będę musiała łykać escapelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy każdych tabletkach antykoncepcyjnych tyłam, niezależnie od firmy i składu. Dopiero przy pierścieniu dopochwowym waga wróciła do normy, może spróbujesz z krążkiem, jest wygodny w użyciu i ma niewielkie stężenie hormonów. Podobnie jak forumowiczki wyżej stosuje przy nim harmonellę, ginekolog dał mi próbki, kapsułki nie są drogie więc w celu ochrony serca i wątroby cały czas je zażywam. W składzie mają chrom, dzięki czemu mam mniejszy apetyt na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamii88
Można przytyć i te osoby co mówią że nie można to źle mówią. Mimo, iż to jest jedna tabletka to zawiera ogromną ilość hormonów. Pani ginekolog sama mi to powiedziała. Ja z nadwagą męczę się już ponad rok. Od zażycia tabletki w ciągu 4 miesięcy 12 kilo więcej. Gdzie jestem osobą, która odżywia się zdrowo, dużo się rusza itp itd. Niestety niektóre kobiety mają takie skutki zażywania hormonów. Inne nic nie odczuwają. A zrzucić te 12 kilo to jak nie mogłam tak nie mogę. Ani ćwiczenia, ani picie wody a ni nic mi nie pomaga. Trzeba było kupić nowe ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzięłam ją 10 dni temu i od tej pory czuję się jak słonica :( nie minęło dużo czasu a brzuch mam ciągle wzdęty i nie jest taki płaski jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamii88
Może przejdzie. Ale u mnie to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Ja też bardzo przytyłam 😞😞😞

Nie mogę sobie poradzić z tą wagą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×