Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barada9528

Beta Hcg 3,5 a miesiaczka

Polecane posty

Gość Barada9528

Witam. Mam 43 lata.W sierpniu miałam poronienie ( puste jajo płodowe ) oraz potworniaka na lewym jajniku. Miesiączki mam co 30-31 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 23.04,z partnerem kochaliśmy się w dni płodne ponieważ planujemy Dzieciątko. 18.04 miałam plamienia z lekką ilościąjasnej krwi ( nigdy wcześniej tak nie miałam ),trwalo to 2 dni,a 22.04 dostałam okres.Ponieważ chodziłam często do toalety,od ponad 2 tygodni miałam twarde,wrażliwe piersi i byłam osłabiona,zrobiłam 20.04 beta hcg,która wyniosła 3,5...a 22.04 dostałam okres.Nadmienię,że w listopadzie 2015r.beta hch wynosiła 0,01...czy ten wynik 3,5 i to,że dostałam okres świadczy,że poroniłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o kwietniu czy to jakiś błąd? Ponoć spora liczba ciąż kończy się wraz z okresem i nawet kobiety o tym nie wiedzą. Jak coś jest nie tak to po prostu zagnieżdżenie się nie przyjmuje i komórka jest wydalana wraz z miesiączką. Jesli nie wiesz o co chodzi to powinnaś jeszcze raz zrobić betę lub test ale lepiej betę, po paru dniach od tej pierwszej. Nie wiadomo czy to poronienie bo w sumie wynik poniżej 5 to jest brak ciąży i nie wiadomo czy sie rozwineło to dalej, czy to po prostu było jakieś zakłócenie. Czasami nadprodukcja hcg jest przy problemach z tarczycą albo z nerkami i przy paru innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barada9528
Nie,nie błąd.Okres w kwietniu dostałam 23,a w maju 22 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie proponuję jeszcze raz iśc na betę i zobaczyć co wyjdzie. najlepiej jak najszybciej. Chociaż jutro boże ciało i pewnie pozamykane wszystko. Możliwe tez że to jednak ciąża, ale masz plamienie, które się w ciąży zdarza i trzeba by to szybko zgłosić lekarzowi żeby może coś na podtrzymanie przepisał (w takich sytuacjach to można nawet na pogotowiu ale przez święta coś załatwić to ciężko). Od tej bety minęło 5 dni więc możliwe że juz normalny test też by wykrył ciążę jakby nie dało rady poznać wyniku szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×