Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justynakato

beta hcg

Polecane posty

cześć. 10 temu doszło do dość nieciekawej sytuacji podczas stosunku pękła gumka. dziś odebrałam wyniki i hcg wynosi 15 to oznacza że jestem w ciąży w początkowym tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak beta oznacza ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, hcg powyzej 5 oznacza ciaze. powtorz badanie po 48 godz, powinno sie podwoic hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to bardzo początkową ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NetKarolina
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tygodnie ciąży liczy się od dnia pierwszej miesiaczki. Beta wskazuj***ardzo wczesna ciążę, 3-4 tydzień. Poczekaj do terminu miesiaczki (jeśli jeszcze nie minął).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to ciąża! 3-4tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres dostalam wczoraj. nie możliwe zeby to był 3-4 tydzień bo nie uprawiałam wtedy seksu. wiec nie rozumiem już tych badań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłabyc ciaza biochemiczna, tez miałam raz tak. czasmi bywa ze jest krwawienie przypominajace i wygladajace praktycznie jak okres(mniej obfity) . moze warto powtorzyc badanie dla pewnosci czy hcg spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-4 tc liczony od dnia ost. okresu. tak więc nie oznacza że wtedy zaszłaś bo zaszłaś 2 tyg. później w trakcie owulacji ale tak się wiek liczy. krwawienia w ciąży też sie zdarzają wiec powtórz betę po 48 godz. od pierwszej,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wychodzi 3-5tc licząc od ost. okresu. Pięknie rośnie -ciąża się rozwija! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to możliwe ze 3-5 tydzień jak wtedy stosunku nie było a okres dostałam kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten okres jest tak samo intensywny jak wcześniej? koleżanka dostała okres w następnym dopiero dowiedziała się że jest w ciazy a to był 8 tydzień bodajże. na Twoim miejscu po okresie poszłabym do gina, a wcześniej powtórzyła jeszcze hcg. ciąże liczy się w tygodniach od ostatniej miesiączki, tak jest koniec :) o faktycznego zapłodnienia dochodzi później w dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tłumaczę ci kolejny raz że ciążę liczy się od pierwszego dnia okresu poprzedzającego owulację w cyklu w którym zaszłaś. Czyli 3-5tc a od zapłodnienia wychodzi jakiś 1-3tc. Skoro beta rośnie to znaczy że to nie jest okres tylko krwawienie w ciąży!! Skontaktuj się z lekarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×