Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie ja...

Bialy sluz zamiast okresu..co to oznacza?

Polecane posty

Gość taka sobie ja...

No wlasnie takie jest moje pytanie...moze ktos wie..Okres normalni mam zawsze planowo i przewaznie danego dnia z samego rana jak wstane...od 4 dni mnie boli brzuch, ale okresu nie ma, a zamiast niego jest gesta biala wydzielina...dodam,ze prawie wszystkie dni plodne zaliczone:D staramy sie o dzidzie..czy jest jakas szansa?Dziewczyny pomozcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulujeeee
na 100 % jestes w ciazy.pozostaje Ci tylko potwierdzic to testem i marsz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjojojjj
postaraj się nienastawiać za bardzo bo potem ciężko jest jak się okazuje że to nie to, ja miałam śluz i dostałam okres - niekatuj się i zrób test rano z pierwszego moczu - przynajmniej niebędziesz się nastawiać bo im dłużej się nastawiasz i nakręcasz tym potem trudniej - a zawsze rano cieniutka druga kreska może wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje oko
może być ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
chyba juz sama zostalam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjojojjj
nie sama nie sama - ja mam dziś 22dc i boli mnie całe podbrzusze, gonie siku dziś co chwilka a był przerywany w dzień po bólu owulacyjnym i też ciągle myśle że może jest ciąża... brzuch jest jakby opuchnięty a cykle mam 28dn, siedze i myśle ale staram się nienastawiać - i czuje że wyszukuje już u siebie te objawy - kurcze co miesiąc mam inne a tobie polecam zrobić test z samego rana - zób siku do słoiczka i leć po test jak niemasz w domu - niemasz na co czekać a będziesz wiedziała jak się masz nastawiać -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
Wlasnie nie wiem...boje sie ze znow sie zawiode...a moze poczekac jeszcze pare dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
Zycze zeby Ci sie udalo! Widze ze tez sie starasz nie nastawiac,choc wiem ze jest ciezko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
Zrobie!I nie dziekuje bo nie chce zapeszac...Tylko juz wariuje...czytam i czytam...jedni o tym sluzie mowia tak a inni inaczej...sama juz sie pogubilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kazda kobieta przechodzi to inaczej nie raz jest tak ze nie ma wogole objawow nawet pojawia sie okres a czasem tak ze kobieta jest pewna tego ze jest. W czasie starania o dzidzie kazdy sygnał o tym iz moze być to ciaza jest stresujacy i zastanawiajacy dlatego nalezy niezwłocznie zrobic tescik i nie stresowac sie niepotrzebnie a jak sie nie uda probowac nadal a co :) Napewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
emisia a Ty jak?>tez sie starasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
Bo ja juz swiruje powoli...zwlaszcza ze wyzej sa napisane komentarze ,ze tak,,ze jestem...ze na 100%..zwariowac mozna z tej niepewnosci!choc fajnie jak ktos stwierdzi ze tak...ma sie jakby jakas iskierke nadziei!jeszcze wieksza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 2 miesiecy. Ja załozyłam sobie tak ze pewnosci nigdy nie ma. Lepiej jest być zaskoczonym ze jednak sie jest niz rozczarowanym ze nie ma :/ Jak to czesto bywa.... Ale czasem tak sie nie da byłam ostatnio pewna ze zaszłam niestety nie udało sie ale nie załamuje sie i bd sie nadal starała o maleństwo.Trzeba wierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
pare miesiecy tyle ze te staranie to nie byly prawdziwe starania bo czekala nas przeprowadzka ,myslelismy ze moze jednak sie uda bez staran..za kazdym razem jak zobaczylam okres to myslalam, ze nastepne dni plodne zalicze wszystkie :P i w marcu tak sie stalo...prawie kazdy dzien byl zaliczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec moze jest nadzieja :) Kto wie co los przyniesie najpiepiej jest wrzucic na luz nie przejmoac sie wyliczaniem dni płodnych i wogogle i tylko wtedy na siłe trzeba dać ponieść sie emocją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bardzo mozliwe ze w ciazy jestes z czego ci bardzo zycze :) ja tez tak mialam ,brak okresu tydz ,bialy sluz ,@ mialam regularnie a tu buuu nie ma @wiec myslalam ze to fasolka ..ale nie bylo dzidzi okres poprostu sie opoznil :) wiec nie wszystko musi na ciaze wskazywac :D ale trzymam kciuki najlepiej to nie nastawiaj se a bedzie dobrze :) pozdr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
Macie racje!Dzieki dziewczyny za wsparcie!Musze dac na luz!!Bede to bede bardzo szczesliwa a jak sie nie udalo to sie nie poddaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
chyba poczekam jeszcze troszke!Sama nie wiem..a moze bede stala w aptece po tescik :P chyba wole poczekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz poczekac a test leoiej zawsze miec w domu jezeli sie starasz :) tak samo jak test na owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
no musze pokupywac :) teraz npewno sie przydadza ;) Zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) Ja rowiniez :):) Ja lde spac mam nadzieje ze dasz znac o tym co sie dzieje jakby miała jakis problem lub pytanie masz podanego mojego maila z chęcia odpowiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
Napewno dam znac!i mam nadzieje ze Ty tez niedlugo sie bedziesz mogla cieszyc z fasolki w brzuszku!Pozdrawiam!tez lece spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
moze ktos jeszcze wie cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja...
???chyba juz nic sie nie dowiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×