Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biorę pigułki, ale mój partner nie kończy we mnie

Polecane posty

Gość gość

Cześć, tabletki biorę już 3 lata. Mówi się, że szanse na zajście są niewielkie, ale jednak są. Mam partnera, który opiera się przed tym, żeby kończyć we mnie. Nie przeszkadza mi to, wręcz cieszy, bo "zmiejsza" to ryzyko ciąży. Mam pytanie, uprzedzam, że może mało dojrzałe, ale jestem ciekawa. Czy jeśli przyjmuję pigułki anty, partner we mnie nie kończy, ale kochamy się np dwa razy pod rząd, to czy mogę uznać, że jestem bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Jeżeli się w tobie nie spuszcza, to szans na ciążę nie ma żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu nie chce sie w Tobie spuscic? Nie ma szans na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce się w niej spuścić, właśnie po to żeby nie było szans na ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka może zawieść. Natomiast jeżeli nie ma wytrysku w pochwie, i sperma zwyczajnie nie ma kontaktu z wnętrzem pochwy, to ciąży być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preejakulat tez moze zawierac plemniki. Nie musi, ale zdarza sie, ze sa niewielkie ilosci. A nawet najmniejsza ilosc moze doprowadzic do ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet w gumce moglby konczyc.. Ile masz lat? Szkoda truc sie tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preejakulat albo nie zawiera plemników wcale, albo zawiera ich bardzo mało i to te najgorszej jakości. Realnego ryzyka ciąży przy stosunku przerywanym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej gdy się kończy wytryskiem do chusteczki higienicznej. Główkę penisa dokładnie się wyciera, chusteczka ląduje w toalecie. Oczywiście kolejny stosunek przez jakiś czas jest niemożliwy, ponieważ resztki spermy zostają w cewce moczowej. Trzeba się wysikać, umyć penisa dokładnie modą z mydłem i dopiero można ponownie uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sporo przypadkow par, ktore mialy niespodziewane dziecko przy stosunku przerywanym. Wniosek: mozna zajsc w ciaze przy stosunku przerywanym, nie jest to tak prasdopodobne jak przy normalnym, ale zawsze jest ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od zdolności faceta do samokontroli. To działa w ten sposób że gdy ruszasz penisem w pochwie, to czujesz coraz większe napięci mięśni wokół podstawy penisa. W pewnym momencie pojawiają się samoistne skurcze tych mięśni, i przy każdym wyrzucana jest sperma. Jeżeli ktoś za długo czeka, to pierwszy skurcz może pojawić się w momencie gdy penisa jest jeszcze w pochwie i wpadka gotowa. Najlepiej wyciągnąć penisa z pewnym wyprzedzeniem i dokończyć ręką w chusteczce higienicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro teoretycznie możliwe jest zajście przy stosowaniu tabletek oraz teoretycznie możliwe jest zajście przy stosowaniu stosunku przerywanego to tak samo teoretycznie możliwe jest zajście w ciążę przy stosowaniu obu metod jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przyjemność kończyć ręką ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On cię tylko du/pczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy jak nie wiesz co łykasz, łykasz byle jak, nie masz pojęcia o czynnkach osłabiajacych działenie to bardzo dobrze robicie. Jeśli jednak przecyztałaś co łykasz, wiesz jak to działa, łykasz reguralnie i traktujesz to poważnie oraz znasz czynniki osłabijace działanie pigułek i ich unikasz to serdecznie współczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym przypadku przestań dawać mu duopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bez sensu jest truć się tabletkami skoro i tak partner nie kończy w Tobie. Lepiej stosować wtedy metody niehormalne, które są równie skuteczne np kapturek femcap i współżyć tylko w dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu ale mam wrażenie ze ten kapturek nie jest zbyt komfortowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci, że używam go od pół roku i jak dla mnie jest super. Nie czuć go podczas stosunku. Wystarczy go prawidłowo założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×