Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniaAnia 25

biore tabletki anty ale mialam kilka razy okres w miesiacu

Polecane posty

Gość AniaAnia 25

A więc jak w temacie . Od 2 lat biore tabletki antykoncepcyjne ale od 3 miesięcy okres pojawia sie u mnie 3 razy w miesiacu . Tak,tak ,wiem najlepiej isc do ginekologa i zrobie to ,ale dopiero w styczniu ,narazie nie mam takiej mozliwosci. Moje pytanie: czy ktoras z Was dziewczyny tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAnia 25
Nie wiem czy to ma zwiazek ze sprawa ,ale ostatnio zle czulam ,wymiotowalam i bylo mi slabo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAnia 25
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAnia 25
Nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAnia 25
Tak,wiem ,że bez lekarza się nie obędzie dlatego idę w styczniu . Piszę tutaj dlatego ,że mnie kolezanki nastraszyly i chcialam sie dowiedziec czy ktoras z dziewczyn miala tak samo. Nie,krwawienia nie byly po stosunku , rzadko uprawiam sex z partnerem, mieszkamy w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ena!
Ja mialam moze i podobnie. Przez caly miesiac ostatnio mialam plamienia. Caly miesiac od pierwszej do ostatniej tabletki. Lekarz kazał mi odstawic tabletki i przejsc na plastry... Brałam yaz podobno są niesamowicie silne i moga niezle podniszczyc org.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes kobieta , czy mezczyzna
ja biore Yasmin. Jak do tej pory zadnych "cudow"nie mam. Czuje sie dobrze, libido nie spada, ani waga nie rosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ena!
yasmin tez bralam ale lekarz mi polecil bardziej yaz i w sumie nie wiem czy dobrze ze go posluchalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,ja mam ten sam problem biore tab od ponad 2 lat. jestem po usunieciu torbiela na jajniku i mam okres dwa razy w tygodniu juz od kilku miesicy nie wiem co robic, stara ze mnie baba a boje sie lekarza poprostu nie lubie pokazywać mu ,.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry dwa razy w miesiacu ale okres mam taki ze moze az tak nie obfity ale bół brzucha jest chwilami nie do wytrzymania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×