Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanko

Błagam pomózcie- wazne pytanie

Polecane posty

Gość mam pytanko

wiem ze te tematy były wałkowane juz po 1000 razy ale nic nie umiem teraz znaleźć no wiec czu jesli dotyka sie meskiego członka ale do wytrysku nie doszło jest szansa ze jesli potem dotknie sie cipeczki to zajdzie sie w ciaze czy w płynie który sie wydziela wtedy kiedy mezczyzna jest podniecony jest sperma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko
wiem wiem ze te tematy sa na okragło wałkowane ale na serio nie umiem nic znależc na ten temat wiec prosze pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.*.*
Niestety, ale szansa jest bardzo duża. Na członku nawet przed wytryskiem znajduja sie plemniki, wiec jesli go dotykasz, a potem siebie, jesli mialas dzien plodny, to jest duze prawdopodobienstwo, ze jest w ciazy. Najlepiej zrob test, albo zamiast wydawac pieniadze, zacznij odkladac na lozeczko dla maluszka, czy cos. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
ile Ty masz lat że jesze o tym nie wiesz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko
ale jesli partner nie wprowadził palca we wmnie tylko mnie dotykał to jest szansa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak można zajść
w ciąże, dziewica też może zajść w ciążę gdybyś nie wiedziała. Zabierasz się do uprawiania sexu, a może przedtem poczytaj sobie chociaż trochę na ten temat - bo dla ciebie może skończć się to żle. A wiesz co to jest petting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanamajaha
wlasnie ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko
wiem co to jest petting i wiem ze dziewica tez moze byc w ciazy ale chodzi mi o coś inego chodzi o to że on nie włozył mi palca tylko dotknał z wierzchu wiecie o co chodzi i nie wiem własnie czy przez takie cos mozna zajsc mozna czy nie niektórzy uwazaja ze plemniki musza dosatc sie troche głebiej a ja własnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety można...Plemnik sam podąża we \"własciwym\" kierunku, a kieruje się ..... zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×