Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nickk1

Błagam proszę o pomoc, czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość Nickk1

Witam, Uprawiałam sex 26,27 i 28 maja (sex był zabezpiecozny prezerwatywą) lecz 29 (rano) myłam się z chłopakiem pod prysznicem. Właśnie wtedy obawaiam się że mogło dojść do zapłodnienia... Mój chłopak włożył mi penisa tak na 3-4 razy po czym wyciągnał, na szczęscie od ostatniego wytrysku skorzytał z toalety a przed włożeniem umył prącie. Wszystko trwało może 10 sekund po czym wyjął i dalej się myliśmy. następnie zrobiłam mu dobrze ręką. I teraz pytanie Czy mogę być w ciąży? bardzo się boję... Mam nieregularny okres ponieważ zażywałam leki na padaczkę który mi ten okres dramatycznie opózniały (nawet do 2 mies) teraz najczęsciej cykl trwa od 34-5 dni do 42? jest róznie... W ogóle nie martwiłabym się gdyby nie to że poczytałam w internecie że objawy ciązy sa identyczne jak mieśiaczki i moga plynnie przejsc na obkjawy ciazy :/. Do rzeczy Objawy jak na okres zaczęły mi sie ok 3 czerwca czyli lekkie pobolewanie piersi przy dotyku i lekki bol podbrzusza na środku przy wysiłku fizycznym. W ogóle nie martwiłabym się ponieważ zawsze mam identyczne objawy (żaden objaw się nie zminił) gdyby nie to że naczytałam się na forach różnych możliwości.... Błagam proszę o pomoc dzisiaj (10.06) nadal wszystko czuję jakbym miała dostać okresu za niedługo. Zawsze mam w identyczny sposób objawy. nie mam zadnych bolu piersi ciaglych czy napadowych nie boli nie podbrzusze bez ruchu żaddna sennosc, apetyty NIC. Wszystko jak zawsze. Proszę mi pomóc. CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY? :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% nie jesteś w ciąży i od samego początku zupełnie niepotrzebnie się denerwujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedzi <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Szansa na ciążę w opisywanym przypadku jest niewielka.Aby doszło do zapłodnienia, plemniki muszą się przedostać (lub zostać przeniesione, np.ręką) w okolice pochwy.Jednakże zawsze warto wiedzieć, kiedy nie należy podejmować niepotrzebnego ryzyka.Do łatwego wyznaczania dni płodnych w cyklu służy np.mikroskop owulacyjny ze śliny (Afrodyta).Leki przeciwpadaczkowe rzeczywiście mogą opóźniać owulację-ale to powoduje że ciąża jest jeszcze mniej prawdopodobna.Nawet pełne współżycie około 5-7 dni przed owulacją i od 3 dnia po owulacji nie powinno doprowadzić do zapłodnienia.Ps.Różnice w długości cykli w granicach do 7 dni, tj.jeśli raz masz cykl 35-dniowy, a innym razem 42-dniowy nie świadczą o żadnych zaburzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjasni tylko test ciazowy, nie mozna byc w ciazy tak malo prawdopodobnie. Mycie penisa absolutnie nie zastepuje prezerwatywy, bo stale wydzielana nawet niewidoczna ilosc wydzieliny z penisa zawiera juz plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cość w ci/pie zostawia prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umarłam ze śmiechu :D i serio dziewczyno ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×