Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Blokada przed dotykiem

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam ogromny problem i nie wiem gdzie mam sie zglosic. Mam 16 lat. Zawsze czulam obrzydzenie do wlasnej pochwy. Kiedys probowalam skorzystac z tamponow, ale mialam opor przed dotykaniem czegokolwiek wiec z placzem spojrzalam w lustro i kiedy zobaczylam ja zrobilo mi sie slabo. Zawsze myje sie gabka, bo nie potrafie sie tam dotknac. Ostatnio jednak czulam tam ogromny bol wiec powiedzialam to mamie. Poszlysmy do ginekologa i caly czas plakalam, nikt nie mogl mnie uspokoic. Nie moglam rozlozyc nog, a jak w koncu pani doktor to zrobila zaczelam sie wierzgac i napinalo mi sie cale cialo. Okazalo sie ze mam jakis niegrozna torbiel czy cos w tym stylu, ale teraz musze sie smarowac taka mascia na tej gorce, ale nie moge. Placze na sama mysl o tym. Nie wiem co mam zrobic. Wiem, ze to nie jest normalne. Czy ktoras z Was moze tak miala i moglaby mi doradzic? Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos Cię molestował czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się przelamać, bo nikt nigdy Cie nie dotknie! twarzy dotykasz i co? Cipka też jest Twoja! Tak samo jak reka czy noga, mysl w ten sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze nie robcie sobie zartow. Na prawde sie boje i nie wiem co jest ze mna nie tak. Nie wiem co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłabym zgłosić się do psychologa, a najlepiej do seksuologa. Teraz masz 16 lat, możesz się spokojnie wyleczyć i korzystać ze swojej seksualności w przyszłości. A jeżeli to zaniedbasz to będziesz cierpiała w przyszłości. Jak najszybciej zgłoś się do seksuologa, a on albo sam albo skieruje Cię do kogoś na terapię. Sama widzisz jakie problemy powoduje to już tera. Ja sama nie wyobrażam sobie, żeby nie lubieć się dotykać w tym miejscu. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×