Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zenmeban

ból podczas stosunku po infekcji, co robić ?

Polecane posty

Gość zenmeban

Ból podczas stosunku po infekcji, co robić? Zacznę od tego, że mam 22 lata i przebywam obecnie na rocznym stypendium w Chinach (mam ograniczony dostęp do Internetu stąd pytanie na tym portalu). 3 tygodnie temu dopadłam mnie infekcja intymna, która zaczęłam leczyć z pomocą pani farmaceutki z apteki (problemy z językiem są ogromne!), wszystkie dolegliwości ustały prócz uczucia obolałej pochwy (+ mięśnie okalające wejście do pochwy), dwa dni temu kochałam się pierwszy raz z moim chłopakiem ale podczas stosunku odczuwałam ból, praktycznie cały czas, mam też również podejrzenia, że moja błona dziewicza nie została do końca rozerwana (mieliśmy z tym problemy). Następnego dnia wystąpiło troszkę krwi na bieliźnie. Nie próbowaliśmy kolejny raz bo boję się, że będzie tak samo. Wizyta u lekarza to byłby dobry pomysł ale bariera językowa jest zbyt duża (rzadko kto potrafi powiedzieć coś po angielsku). Co robić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne forum nie pomoze do lekarza isc i nie leczyc sie z jakas farmaceutka bo jeszcze gorzej sie zaraziszxc nie wiadomo czym ja bym nigdy nie wziela tabletki z takich nieznanych zrodel a juz nigdy nie kupila w chinach oni sa bardzo dziwni a ze jezyka nie rozumieja to ciekawe jak jej wytlumaczylas o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
infekcja nie jest wyleczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenmeban
Jestem tutaj więc musiałam się poduczyć podstawowych zwrotów, z panią farmaceutką rozmawiałam głównie na migi, z pomocą tłumacza w telefonie. Dostałam płyn do mycia, maść oraz tabletkę dopochwową clitromazolum (może coś przekręciłam). Zdaję sobie sprawę że to nie zastąpi wizyty u lekarza ale jestem trochę w kropce, bo tłumaczenie typowo medycznych terminów zwłaszcza na chiński to strasznie kłopotliwa sprawa... Stad też moje pytanie, co robić w takiej sytuacji? Czy próbować jednak jakoś z tym lekarzem? Jeśli nic nie wyjdzie czy zostawienie sprawy do czasu powrotu do Polski to aż tak niemądre rozwiązanie jak mi się wydaje? (dodam, że wracam za 4 miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obczyźnie nie trzeba się ruchoać nie wiadomo z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś kogoś z PL żeby wysłał ci leki z Polski. Najlepszy bedzie Hydrovag, stosowany jest przy bolesnych stosunkach, przyspiesza gojenie ran i chroni przed infekcjami intymnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenmeban
Kryzys zażegnany, udałam się do chińskiego szpitala i mimo trudności językowych z pomocą słownika w telefonie - udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze ze udalo sie jakos dogadac:) na wszelki wypadek zamow sobie globulki Hydrovag, przynosza ulge przy bolesnych, zbyt suchych stosunkach oraz nawracjacych innfekcjach intymnych, ja robie sobie nimi kuracje co kilka miesiecy, tak profilaktycznie, bo mialam kiedys te problemy, a globulki tez swietnie zapobiegaja ich nawrotom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obczyżnie nie bzykaj się z tubelcami bo cię zarażą czymś i co będziesz wtedy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pomaga provag żel, mam go zawsze pod ręką, wygodny dozownik ułatwia aplikację. Żel nawilża, chroni przed rozwojem patogenów oraz łagodzi uczucie pieczenia. Nie wymaga przechowywania w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×