Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milkaka

Ból podczas stosunku,co to może być?

Polecane posty

Gość milkaka

Od jakiegoś czasu odczuwam ból podczas stosunku raz mocniej a raz mniej,byłam z tym u ginekologa ale on stwierdził że nie mam żadnych objawów i wszystko jest w porządku przepisał mi jakieś tabletki bakteriobójcze i maść nawilżającą ale to i tak nie pomogło.Nie wiem co mam już robić.Ten ból odczuwam tylko na początku przy pierwszym włożeniu a później jest już normalnie.Wczoraj bardzo mnie bolało po stosunku. Może wpływ mają tabletki antykoncepcyjne .Proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie, najwyraźniej masz delikatne mięśnie pochwy. Potrzebują trochę czasu żeby się rozciągnąć i przystosować do rozmiarów penisa. Warto żeby partner za pierwszym razem wkładał penisa bardzo powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozluźnij się i nie będzie cię boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaka
Tylko że od dwóch lat jestem z moim partnerem i uprawiamy seks a nigdy nie było takiej sytuacji że mnie bolało.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz do ci/py włożyć rozciągające prawidło i nosić go ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo masz jakąś infekcje o której nie wiesz albo za mało nawilżenia jeśli po żelu intymnym nie przejdzie trzeba wybrać się do gina na cytologię i badania czystości pochwy (wymaz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być infekcja. Warto pójść do innego lekarza i sprawdzić ponownie. Trolu od prawidła wsadź sobie widelec w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne ze pierwsze 2-3 ruchy cie boli. Ja tez tak mam na samym poczatku a później juz normalnie sie kochamy. Jak wkladasz cos dużego do czegos małego to masz prawo na poczatku czuć dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Masz rację, tabletki mogą miec na to wpływ. Ja po pewnym czasie stosowania tabletek nabawiłam sie suchości pochwy i zbliżenia tez stały sie bolesne. Pomogły mi globulki Hydrovag z kwasem hialuronowym, które przywracaja intymne nawilżenie, nie tworzą sie ranki ani otarcia, zbliżenia tez nie są bolesne. Kuracja trwa tylko tydzień i nie wyklucza uprawiania seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbujcie dobrej jakości lubrykant. moim zdaniem najlepsze sa pjur med mimo ze nie są najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×