Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina.0

ból przy oddawaniu moczu po stosunku

Polecane posty

Gość karolina.0

witam, od wczoraj cały czas chodzę do ubikacji i sikam, o ile można to w ogóle nazwać sikaniem bo zawsze jest tego tylko trochę. Oprócz tego boli mnie w tym miejscu kiedy właśnie oddaje mocz. Muszę wspomnieć że kilka dni temu kochałam się z chłopakiem i to zaczeło się na 2 dzień rano kiedy poszłam do toalety. Raczej nie widzę jakiś zmian w "tym" miejscu, żadnych plam itp, jest raczej tak jak zawsze tylko ten ból podczas ciągłego korzystania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nast i azja
kochana zajprawdopodobiej masz bakteryję w moczu. Posiew i ty i partner, leki i przejdzie. To, ze ty sama sie wyleczysz nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanis87
Badz tez mozesz miec zapalenie pecherza. Moja Kolezanka miala podobne obiawy wlasnie przy zapaleniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzakli, identycznie miałam przy zapaleniu pęcherza, jeśli seks był bez gumki to oboje musicie sie leczyć, koniecznie idź szybko do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie fajnie
ja sie zastanawiam czy to przypadkiem nie jest poczatek jakiejs choroby ze tak sie dzieje - niekomfortowe uczucie strasznie Chodz nie wiem - moze to otarcie , a moze wina długosci penisa. Chyba wybiore sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówie, że tym sie zaraziłaś przez seks, tylko że przy braku gumki na bank byście byli chorzy oboje także lekarz koniecznie bo z tym nie ma co zwlekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz padne123
Gunka też nie chroni przed infekcjami pęcherze. Sory taka prawda. Idź do lekarza, zrób posiew moczu i będziesz wiedziała co dokładnie ci dolega. Miałam wiem jak boli a teraz cię postraszę. Od pieczenia się zaczęło a na ostrym zapaleniu nerek skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...jak mi sie chce non stop siusiu i piecze prz sikaniu,to to zwykle zapalenie cewki moczowej i wystarczy urinal.przy zapaleniu pecherza bol jest rowniez w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie fajnie
mowisz ze zwykly urinal pomoze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina.0
hm nie wiem czy to coś ma wspólnego z tym co napisałam ale od kąd są bóle ciągle jest mi bardzoo ale to bardzo zimno, mimo że jestem grubo ubrana i mam 3 pary skarpet to stopy mam zimne jak lód. Tak poza tym chłopak powiedział mi że jego również nie wie dlaczego coraz częściej boli brzuch... również zastanawiam się dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietuzinkowa22
po seksie / w czasie seksu boli brzuch , czy tak ogólnie boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietuzinkowa22
moze za ostro sie kochaliscie stad to wszystko , bol przy oddawaniu moczu , bole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDDDD
Słuchajcie dziewczyny jeśli kochacie sie z partnerem, po stosunku zawsze idźcie oddać mocz, wymuście wtedy mnie będzie jakiś bakterii. Ja mam takie same dolegliwości. Robiłam badania moczu, krwi i mam wszystko tak dobre jak u konia :D więc sie dziwie. Moje metody w leczeniu to podmywanie się VAGOSANEM ( Ok. 5 zł w aptece ) lykam 5 dni UNOFURAGINUM i 2 dni UROSEPT. Plus tabletki dopochwowe łagodzi ból. I ZAWSZE PAMIĘTAJCIE JAK SIE LECZYCIE FURAGINEM ZAWSZE KONCZCIE KURACJĘ UROSEPTEM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraaarija
ja mam inaczej, ale też się tym w końcu zainteresowałam... czasem po stosunku muszę iść oddać mocz i to wtedy właśnie mam ten piekący ból. kiedy idę następnym razem po jakimś czasie żadnego bólu nie odczuwam, jedynie za pierwszym razem. więc to nie może być żadne zapalenie pęcherza ani cewki moczowej, bo bolałoby mnie nieustannie i musiałabym co chwilę chodzić do łazienki, miałam to kiedyś i wiem, jak to wygląda. więc to co mi teraz dolega może być czymś poważniejszym czy raczej zignorować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa1234
witajcie Ja mam ten sam problem od tygodnia nastepny dzien po stosunku z męzem po (ostrym sexie) zaczeło mnie piec przy oddawaniu moczzu :(( leczylam sie Urinalem pomagalo ale nie zupelnie do konca lecz złagodziło ból dzis poszłam do lekarza dał mi furaginum zarzylam 1h temu 2tabletki ale boli -normalne ze nie pomoze od razu.. Myslicie ze to mi pomoze ?jak dałyscie sobie rady??? Prosze o rady... Bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częste oddawanie moczu i towarzyszące przy tym pieczenie. Dodatkowo uczucie zimna. Pomocy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolino O. jak udało Ci się na to zaradzić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laburyntka
To pewnie jakaś infekcja układu moczowego i należy z tym udać się do lekarza. Jak mnie nie posłuchasz, to może portale medyczne Cię przekonają http://adamed.expert/ Zaniedbasz te sprawy, to potem będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inpain
Witam, tak jak wy mam podobny problem, czyli ból podczas oddawania moczu oczywiście po stosunku... z tym ze nie mam potrzeby oddawania moczu tak często. Występuje też ból w podbrzuszu i niektóre ruchy mi o tym przypominają. Chce się umówić na wizytę, nie chcę czekać bo to w sumie dopiero pierwszy dzień jak mnie boli, ale im szybciej tym lepiej i moje pytanie to czy mam iść do ginekologa skoro to po seksie czy od razu do urologa czy kogo? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Myśle, że nawet rodzinny powinien cos przepisac ale najlepiej sie wybrac do ginekologa. Ja po zbliżeniach tez czesto mam otarcia i robią mi sie infekcje ale nie boli przy sikaniu dlatego ginekolog polecił stosowanie Hydrovagu. Globulki zawieraja kwas hialuronowy, który powleka błony śluzowe, uelastycznia je, zapobiegając suchosci pochwy, otarciom i mikro rankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam znowu tak ,że po stosunku (dość ostrym) na drugi dzień gdy juz zrobie siku zaczyna mnie boleć w środku i po bokach jakby w jajnikach i gdy coś trzymam ciepłego pod tyłkiem jest mi lepiej.To 2 raz z rzędu kiedy tak się dzieje. Do tego dzisiaj pojawił się inny zapach moczu.Przyznaje ,że ostatni stosunek był bolesny bardzo bołały mnie ścianki ale to tylko przez chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0008
Mam problem.... 2 dni temu kochałam się po raz pierwszy z chłopakiem. Stosunek byl bardzo bolesny. Czułam pieczenie (nie wiem, może to od prezerwatyw). Na drugi dzien latałam co chwilę do toalety. Przy oddawaniu juz na koncowej fazie moczu czuje ból. Dodam jeszcze że przy tej koncowej fazie jak napinam brzuch leci kropelkami mocz z odrobina krwi. Boje sie udac do lekarza. Czy to jest normalne? Może któraś tak miała? I czym mogła to wyleczyc ? Czy samo sie zagoi? Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×