Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziejkaaaa

Bóle jajników

Polecane posty

Gość nadziejkaaaa

Dziewczyny co mi moze byc. Staramy sie o dziecko. Okres spoznia mi sie tydzien, testy negatywne wiec to nie ciaza. Dzis polecialo ze mnie kilka kropel krwi i nic dalej. Ale najbardziej martwia mnie bole. Jajniki bola mnie od dwoch tygodni coraz bardziej. Robi sie to nieprzyjemne, powoli nie do wytrzymania. Sluzu duzo tego plodnego dlugiego. Torbiel? Czy co? Jutro piatek, moj lekarz przyjmuje dopiero we wtorek. Masakra martwie sie. Nigdy nie mialam takiej sytuacji. Tylko prosze nie obrazajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz że jajników a nie pęcherza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejkaa
Boli raz z jednej raz z drugiej strony. W sumie nie wiem. Wydawalo mi sie ze jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ci coś owulację zablokowało i teraz jajniki próbują wytworzyć pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejkaa
Nadal nie mam okresu, tylko brazowe plamienie. Kilka kropel dziennie brazowej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brązowe plamienie to może być twój okres. Jednak jesli nie mierzyłaś w cyklu temperatury czy nie potwierdziłaś owulacji np monitoringiem to nie można być pewnym. Ja miałam taka sytuacje kilka lat temu i to po potwierdzonej owulacji. Dzieje sie tak kiedy ciałko żółte niedomaga i nie jest to dobre przy staraniach o dziecko. Ból jajników w ostatnim czasie tez może na to wskazywać Ja bym to zgłosiła do lekarza ale jeśli zdarza ci się pierwszy raz to nie ma jeszcze powodów do niepokoju. U mnie np jak mi się przytrafił taki cykl to był jednorazowy przypadek. Zadbaj o właściwe odżywianie, szczególnie o odpowiednią ilośc właściwych tłuszczy w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×