Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Talija

Bolesne sterczące sutki.

Polecane posty

Gość Talija

Potrzebuje pomocy. W lutym tego roku poroniłam odczekałam z narzeczonym miesiąc i znów zaczęliśmy się starać i nadal nic. Lecz od jakiegoś miesiąca mam strasznie wrażliwe na dotyk i sterczące sutki, test ciążowy negatywny, i właśnie kończy mi sie miesiączka. A ból i wrażliwość nie mija nie wiem co sie dzieje. Czy możecie mi jakoś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
To najprawdopodobniej zaburzenia hormonalne-podwyższony poziom progesteronu po poronieniu.Powinno się to unormować w ciągu 1-2 cykli.Gdyby nie przeszło w ciągu trzech miesięcy, idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tak bolały tylko przy ciąży a testy wychodziły negatywnie ! Zrób test jeżdżę raz za parę dni ! Mówię mnie tak bolały a byłam.juz w ciąży testy negatywne dopiero za kilka dni powtórzyła i już były pozytywne a bolały mnie tak zaraz po zapłodnienia i zagniezdzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talija
Mam taką nadzieje, że może to ciąża, dopiero skończyła mi sie miesiączka a sutki nadal bolą i sterczą. Za kilka dni zrobię jeszcze raz test, jeśli wyjdzie negatywny to może zgłoszę się z tym do lekarza. Dziękuj***ardzo za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×