Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolace podbrzusze

Boli mnie podbrzusze...

Polecane posty

Gość bolace podbrzusze

No wiec tak jak w temacie. Boli mnie podbrzusze. To jest bol zblizony do bolu miesiaczkowego, ale nie do konca. Zaczal sie w okolicach owulacji (troche przed). Jajeczkowanie poczulam jako ogromne klucie jajnika9Przynajmniej tak mysle), ale to przeszlo po paru godzinach, ale teraz po prawie tygodniu bol podbrzusza sie utrzymuje. Nie jest staly, ani jakis wielki, ale taki od czasu do czasu cmiacy plus czasem zakluje mnie jeden jajnik, a czasem drugi. Co to moze byc? Do miesiaczki zostal tydzien i planuje po niej pojsc do lekarza, ale chcialabym znac wasze opinie. Nie mam zadnych uplawow, ani problemow z sikaniem...No nic. Tylko wlasnie ten bol podbrzusza i od czasu do czasu jednego jajnika. CO o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka z komina
ja jak nie bralam tabsow to tydzien przed okresem bolal mnie krzyz i tez podbrzusze,tak pobolewalo.Moze taka Twoja natura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
mnie promieniuja czasem jajniki az na nerki i to jest bez wzgledu na owulke do tej pory nie wiem co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolace podbrzusze
To nie jest tak, ze mnie boli od dzisiaj czyli tydzien przed okresem. Tak mnie boli juz od tygodnia, wiec od polowy cyklu. To o wiele za wczesnie na bol przedmiesiaczkowy. Wiem, bo znam swoj organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolace podbrzusze
O kurcze Klaudynka, powaznie? No to pewnie ja tez :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolace podbrzusze
Klaudynka, a mam jeszcze pytanie: czy mialas jakis problemy z miesiaczka? Albo jakis uplawy czy cos takiego? Czy tylko takie objawy jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaartus
Przede wszystkim uspokój się. Nie wiem, czy Cię pocieszę w jakiś sposób, ale... Też tak miałam. W połowie cyklu strasznie bolało mnie podbrzusze. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Bolało mnie przez jakieś 2 tygodnie aż... dostałam okres! Jednak spóźnił mi się tydzień, co od 5 lat (bo tyle miesiączkuję) nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło. Alergia, kuracja antybiotykowa, stres a teraz przede wszystkim Twój strach mogą powodować te bóle a w konsekwencji opóźnienie lub zatrzymanie miesiączki, jak było w moim przypadku. Skoro nie współżyłaś bez zabezpieczenia to nie masz się czego obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolace podbrzusze
Wlasnie wspozylam bez zabezpieczenia i gdyby okazalo sie, ze jestem w ciazy bardzo bym sie ucieszyla :D , ale niestety to na pewno nie sa objawy ciazy...wiec dlatego zastanawiam co to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaartus
Zrób test to się dowiesz :P A może to jednak ciąża? :) W środku cyklu powinnaś raczej mieć dość dużo wydzieliny owulacujnej a skoro nie masz... ;P Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolace podbrzusze
Testy powinno sie wykonywac conjamniej dzien po terminie miesiaczki (jesli ta sie nie pojawi), wiec u mnie jeszcze o tydzien i 1 dzien za wczesnie na to :) Poza tym nawet gdyby to jeszcze o wiele wiele za wczesnie na jakiekolwiek symptomy ciazy, wiec w tej chwili to na 100% nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie teraz mam wszystko rozregulowane mam teraz upławy co jakiś czas miesiączkę miałam co 35 dni a dziś jest już 38 dc. Przez kilka dni miałam aż brunatny śluz poźniej przerwa na kilka dni i znów i teraz nic..i czekam na miesiączkę.. Bolą mnie od lutego jajniki..A od 3 tygodni to masakrycznie i mam napięcie i bóle w podbrzuszu :/ no i wzdęcia straszne od tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że powinnaś iść jak najszybciej do ginekologa...tez myślę że to zapalenie bo miałam podobnie:( nieleczone zapalenie może prowadzić do wielu schorzeń, w tym do bezpłodności...wiec nie ma żartów! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolace podbrzusze
Tak, pojde na pewno, ale po miesiaczce, bo teraz i tak wolne, wiec nikt mnie nie przyjmie. Hm, tak mysle czy ja te moge miec zapalenie przydatkow, ale ja nie mam zadnych uplawow, okres mam zawsze normalnie (zobaczymy jak bedzie tym razem w przyszlym tygodniu) no i w ogole wszystko jest normalnie i bez najmniejszych zmian, tylko ten bol w podbrzuszu promieniujacy czasem do pachwiny albo jajnika... Czy przy zapaleniu przydatkow sa uplawy, goraczka czy inne jeszcze symptomy oprocz bolu podbrzusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolace podbrzusze
Kurcz, co ja bym dala zeby sie i u mnie okazalo, ze to poczatki ciazy :D Ale wiem, ze to nie to, bo brzuch zaczal bolec mnie jeszcze przed owulacja...no ale jak to z tym zapaleniem przydatkow jest dziewczyny powiedzcie. Sa jeszcze jakies inne symptomy niz bol brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolace podbrzusze
Poradzcie cos jeszcze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieszco ja dzis pół dnia leze bo mam to samo co ty od czoraj...fakt wczoraj myslalam ze to owulka ale i dzis??? tez wspolzylam bez zabezpiecznia i moze to jest wlasnie to??? tylko czy nie za wczesnie by cokolwiek czuc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketina
Ja też czułam ból podbrzusza, a dokładniej w okolicach lewego jajnika, myślałam, że to przy owulacji, ale okazało się że pęcherzyk nie pękł, powiększył się i dlatego odczuwam ból jajnika. Taki niepęknięty pęcherzyk może przekształcić się w torbiel. Poproś lekarza o usg dopochwowe, to będziesz wszystko wiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolace podbrzusze
To znowu ja :-) Bol podbrzusza mam caly czas. Okres mam dostac jutro/pojutrze, ale narazie czuje sie inaczej niz zawsze przed miesiaczka. Ani nie bola mnie piersi, ani nie mam napiecia i nic mnie nie wkurza (jak to co miesiac bywa), a od wczoraj pojawily sie jakies wodniste uplawy i to takie, ze dzis mialam mokre majtki...nie wiem o co chodzi...juz zaczynam zastanawiac sie czy to nie przypadkiem ciaza :) , ale mysle, ze zabardzo boli mnie brzuch na ciaze...wiec moze nadzerka? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo prosze poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie same objawy. Do kresu pozostał tydzień moze 10 dni. Boli gdzieś od 5 dni. Co to może być? Czemu boli? Nie czuje niczego co przepowiada zbliżający się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 miesięcy
bolące podbrzusze - daj znać co u ciebie, może to jednak ciąża :) Ja też na nią czekam juz bardzo długo i też od jakiegoś czasu boli mnie brzuch. Trzymam kciuki za nas dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolacze podbrzusze
Hej kochane :) Fajnie, ze piszecie:) No wiec u mnie sytuacja wyglada tak, ze dzis mam dostac okres, ale narazie go nie mam, a brzuch nie boli mnie prawie wcale (?!?), za to mam od wczoraj takie delikatne brazowe uplawy, wiec juz po tym wiem, ze nie jestem w ciazy, bo u mnie tak zaczyna sie okres. Dziwi mnie tylko, ze dzis nie boli mnie brzuch, choc bolal ze 2 tygodnie jak nic. Poczekam az mi sie rozkreci i skonczy ten okres i polece do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaaaaartus ja też brałam lekarstwa,żyje ostatniO w ciągłym stresie,byłam u ginekologa mam niby nadrzerke i jakąś infekcje pochwy,okres spóznia mi się prawie 3 tygodnie,ciągle boli mnie lewy jajnik ;/ a ciąży nie jestem,bo test wyszedł negatywnie,co ja mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456321zucha
Cześć ja miałam dostać wczoraj okres i nic.Boli mnie podbrzusze jakby miała okres.(CZASAMI MOCNIJE BOLI CZASEM MNIEJ) .nO I JESZCZE DO TEGO KOCHAŁAM SIĘ z moim mężem.Czy to może byc ciąża?Chciałabym,ale chyba nie.Poradzcie coś??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia88gd
pomozcie.okres spoznia mi sie 3 tygodnie.strasznie przytyłam,nie moge pic kawy (a nie było dnia bym nie wypiła 4 dziennie),czasem czuje jak bym miała gorączkę.ale podbrzusze mnie boli jak na okres od dłuzszego czasu.moze to stres?strasznie boje sie ze to ciąża!boje sie pojsc do ginekologa i uslyszec to własnie od niego.pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anae29
witaj a nie zrobiłam testu?? po tym czasie juz powinno wyjść. możesz iść na badanie do gina albo na beta hcg najprędzej dowiesz sie z testu:) kup dobry i powiedz co i jak:) w końcu juz koniec miesiaca:) a objawy jakieś masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.mac90
hej dziewczyny :) mam problem od jakis prawie 3 tygodni boli mnie podbrzusze mam zawroty głowy bi roznego typu zachcianki :( CZY TO MOZE BYC CIAZA??? POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka23
Ciężko stwierdzić, po takim opisie. Czy to uporczywy ból ( w razie czego weź buscopan )? Czy miałaś jakieś badania odnośnie tego bólu (jak nie to zrób)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachsa
mam ten sam problem. boli mnie podbrzusze ok mi sie spoznia ale nie mam odwagi na test zeby sie nie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×