Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

plox

Brak krwawienia z odstawienia?

Polecane posty

Hej kobietki, mam mały problem. Otóż we wtorek, 19.05 skończyłam trzecie w swojej krótkiej przygodzie z antykoncepcją opakowanie tabletek. Jako dwa pierwsze zażywałam Jeanine, teraz ginekolożka przepisała mi Asubtelę. Jedno i drugie to środki złożone. Przy Jeanine krwawienia z odstawienia dostawałam po dwóch dniach. Mamy sobotę, zaraz powinnam zacząć drugie opakowanie... a po krwawieniu ani widu, ani słychu. Zaznaczę, że na jakiś tydzień przed końcem opakowania źle się poczułam, zwiększył mi się apetyt, bolały jajniki... wszystko to skłoniło mnie do zrobienia testu ciążowego - który wyszedł negatywny. Podczas zażywania tabletek nie miałam żadnych epizodów z biegunkami czy wymiotami, a mój może raz czy dwa skończył w środku. Zamiast krwawienia mam biały, gęsty śluz i jak zawsze przed okresem bolały mnie piersi, tak teraz prawie nie czuję bólu. Na ulotce Asubteli informują, że może dojść do zaburzeń cyklu miesiączkowego. Powinnam już panikować, czy zaczekać z tym do wtorku? ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez paniki, po pierwsze zmieniłaś tabletki, a po drugie coś takiego może się zdarzyć. Jeżeli chcesz być w 100% pewna zrób badanie z krwi- beta HCG. Ja obstawiam, że nie jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak 100% skutecznej antykoncepcji.Bzykanie powoduje ciążę zwłaszcza wiosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braki krwawienia mogą się pojawić, zwłaszcza podczas długotrwałego brania tabletek antykoncepcyjnych. U Ciebie była zmiana, stąd pewnie zaburzenia. Nowe opakowanie zacznij brać normalnie, a dla pewności zadzwoń lub odwiedź swojego ginekologa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odessana
Przy zmianie tabletek róznie bywa z krwawieniem wiec to mnie by nie martwiło. Bardziej mnie niepokoi to co napisałes o śluzie, bo nie wiem na ile jest biały, może grudkowaty i to jakaś infekcja? Wtedy często są problemy z krwawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko powinno byc ok. Dla pewnosci zrob jeszcze raz test ciazowy w dniu kiedy powinnas zaczac kolejne opakowanie i sie nie stresuj. Tez tak mialam, ginekolog powiedziala ze moze krwawienie zaniknac w jednym m-cu, ale jesli sie sytuacja powtorzy to bedziemy szukac przyczyny. Testy wyszly negatywne, w kolejnym cyklu krwawienie wystapilo juz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×