Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak miesiączki

Polecane posty

Gość gość

Mam taki problem iż spóźnia mi się okres o kilka dni, konkretnie o 5, bralam w tym miesiacu furaginum teva na pęcherz i czy on może powodować opóźnienie miesiączki czy nie. Co do ciąży to na 98% to nie to bo zawsze dobrze się zabezpieczamy i ie ma szans aby coś było. A i jeszcze doszedł mi taki żółty śluz do tego! Nie wiem co jest grane, wie któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zrób sobie test płytkowy, wtedy dopiero będziesz mieć pewność czy to nie ciąża. Furaginum raczej nie ma wpływu na okres, jak już to może mieć wpływ np. stres, złe odżywianie itp. Śluz, o którym piszesz może być objawem infekcji i nie powinnaś tego lekceważyć. Najlepiej zrobisz jak udasz się do ginekologa. Do tego czasu tantum rosa i invag dopochwowo na wzmocnienie i odbudowanie mikroflory w pochwie sobie zastosuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam sluz taki wlasnie i okazalo sie ze ciaza i to niedawno bo w lutym , ale juz nie jestem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet 2% moze spowodować ciążę jak się bzyka.Nie ma pewności przy antykoncepcji 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zółty śluz może wskazywać infekcję. A owulacja Ci się czasem nie przesunęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zrób test, warto sprawdzić czy na pewno nie jesteś w ciąży. Zmieniony śluz może świadczyć o infekcji, podmywaj się tantum rosa i zacznij zażywać provag, kapsułki chronią przed problemami intymnymi oraz przed infekcjami dróg moczowych. Czasem po przebytej infekcji, po grypie lub przeziębieniu, przy dużym stresie miesiączka może się przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×