Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak miesiączki

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 19 lat i 24 stycznia powinnam dostać miesiączkę. A do tej pory nie zawitała. Zabezpieczamy sie prezerwatywami. Dodam że jestem ponad 8msc po cc ,i w brzuszku były dwie córeczki. Test robiłam w poniedziałek wieczorem i jedna kreska. Co to może być? Kilka innych znajomych także nie dostało okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma brak okresu twoich znajomych do twojego? :O Powtórz test z rana albo idź na betę. A potem niezależnie od wyniku umów się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to nic. Ale dziwna sprawa. Koleżanki twierdzą że to przez "klimat" ale to mnie śmieszy ,ponieważ nigdy tak nie miałam oprócz pierwszej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A test zrobię koniecznie! Jutro rano. Nie wyobrażam sobie że w tym wieku miałabym 3 dziecko. Z wychowaniem nie ma problemu. Ale córki mają 8msc i chciałam później pójść do pracy i jak normalna matka łożyć na ich utrzymanie a nie tylko partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może trzeba było myśleć zanim nogi rozkładałaś ? prezerwatywa to bardzo zawodna antykoncepcja :) ale co tam, urodzisz trzecie i kasiorka od rządu wpadnie, pasożycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpinam się do tematu. Ja powinnam dostać okres wczoraj(4 lutego) i do tej pory nie ma. Strasznie się boję i panikuję. Niby zawsze się zabezpieczaliśmy- prezerwatywy nie pękały i nie zsuwały się . W pozostałych przypadkach był stosunek przerywany. Mój facet mnie zapewnia, że zawsze zdążył wyjąć , ale ja mam poważne obawy. Przez rok stosowaliśmy przerywany i nigdy nie zaszłam, ale teraz te wątpliwości nie pozwalają mi spać po nocach. Nigdy więcej tego typu "zabezpieczeń" !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała co wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny prowokator. Dziewczyna zadała pytanie a nie sondę p*****ny dzieciaku. Skąd wiesz że bierze kasę z mopsu?! Co ty wiesz o jej życiu? Pewnie wszystko z jednego wątku. Żal mi ciebie aż serducho rozwala od środka tępoto! A pasożytem możesz nazwać swoją starą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam? Zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuflada_wspomnien
Ja po ciąży tez miałam nieregularne cykle.. i kiedy wydawało mi się ze już sie unormowal to on robił ze mną co chciał.. ale długo już okresu nie masz. Idź do lekarza, sprawdzi i ewentualnie przepisze odpowiednie leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to być spowodowane stresem, albo jakimiś innymi przeżyciami. U mnie bardzo często się tak dzieje jak sie czymś naprawdę przejmuję. Ale zawsze regularnie chodzę do ginekologa w http://www.mediluxclinic.pl/, więc wiem, ze nie mam się czym martwić, i takie rzeczy sie po prostu zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×