Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna 12311

Brak miesiączki

Polecane posty

Gość Katarzyna 12311

Witajcie, Miałam ostatnio miesiączkę od 4 stycznia a skończyła się 9 stycznia, około 20 stycznia zauważyłam że lekko krwawie i tak było przez trzy dni, do dziś czyli 6 lutego nie mam okresu przypada mi 8 lutego ale nie mam żadnych objawów, ostatnio odbywała stosunek 6 stycznia ale z zabezpieczeniem, możliwe jest to ze jestem w ciąży mimo zabezpieczenia i okresu podczas stosunku? Co może powodować taki 'zastój' w miesiączce i te kilku dniowe krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża to nie choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seremida
Im bardziej się denerwujesz, tym bardziej miesiączka się spóźnia. Zalecam zrobienie testu ciążowego w dniu spodziewanej miesiączki. Niemniej jednak szanse na ciąże są znikome - przecież się zabezpieczaliście. Jeśli będzie negatywny, udaj się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro się zabezpieczaliście to powinnaś być spokojna. Może to plamienie miało związek z dniami płodnymi? niektore kobiety tak mają. wyznaczasz sobie fazy cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nigdy tego nie robiłam. ale Dzięki za radę, mam zamiar dokładniej obserwować swoje cykle. Kupiłam sobie nawet Afrodytę - mikroskop owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×