Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mietowa

brak miesiaczki, plamienie

Polecane posty

miesiaczke mialam dostac 18.07.16. niestety bylo tylko jakies plamienie 19.07.16. wiec zrobilam test rano 22.07 wyszedl negatywnie. @ nadal ne ma ... co moze byc... czy test mnie oklamuje, choc stosunki byly zabezpieczane prezerwatywa. jak myslicie powtorzyc test, czy czekac na @ :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj 9 miesięcy to się dokładnie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam, dwa dni plamienia zamiast @. Zrobiłam test po tych dwóch dniach - ciąża. Tylko, ze to może oznaczać wiele rzeczy, zaburzenia hormonalne, może okres ci sie jeszcze rozkręci. Jak nie to do lekarza. Skoro się zabezpieczaliście, to ciąża Malo prawdopodobna i podejrzewam, ze test by juz wyszedł. Nie ma sensu robic nowego, czekaj aż ci sie okres rozkręci, jak nie to do lekarza za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mysle ze po teminie @ test by mi wyszedl. co jakis czas mi sie zmienia @ raz trwa 3 dni skape pozniej przez jakis czas mam 2 dni przed brazowe plamienie nastepnie normalna 3 dni i plamienie 2 dni po ... a mialas jakies jeszcze inne objawy. siostra mowila ze piersi strasznie bola, rosna ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do objawów to mogą być, może ich nie być. Ja jestem drugi raz w ciąży, pierwsza poroniłam i bylo zupełnie inaczej jesli chodzi o objawy. Nie bierz ciąży pod uwagę, ale idź koniecznie do lekarza. Widac, ze masz jakies zaburzenia hormonalne. Ja tez tak miałam, później miałam problemy z zajściem w ciążę. Po co ci kłopoty na przyszłość? Teraz cos z tym zrób, zeby potem bylo szybciej jak juz będziesz chciała mieć dziecko. A masz regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×