Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak okresu mimo spadku temp

Polecane posty

Gość gość

Witam mam problem. 16 grudnia 2014 roku urodziłam dziecko, miesiączki dostałam 22.01.15 trwała 5 dni, następnie 3.02 dostałam kolejną trwającą 8 dni w 18 dniu cyklu podejrzewam owulacji ponieważ do tego dnia temperatura pod językiem wahadła się w granicach 35.9-36 strona, natomiast 18 dnia wzrosła do 36.3 utrzymywała się do 22 dnia. 23 dnia miałam gorączkę to pominęłam ten dzień, 24 temperatura wynosiła 36.9 myślę że spowodowane było to wyższa temp ciała i złym samopoczuciem. Miedzy 25 a 27 dniem znowu spadła do 36.3 po czym 28 dnia spadła do 35.8, 29 dnia wynosiła 36, 30 I 31 35.9. Mimo tego spadku okresu brak, byłam u ginekologa w 30 dniu cyklu o ciąży nic nie mówiła. Dodam tylko ze Miedzy 19 a 20 dniem cyklu(2,3) dzień podwyższonej temp podczas stosunku zakończonego zasłynęła się prezerwatywa ale myślę że podczas wychodzenia ze mnie ponieważ nie została w środku tylko wystawa la I wydaje mi się ze nic się nie wydostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że mogę być w ciazy? A spadek temp? W ciąży miałam 36 i to dużo ponad, poza tym gin by stwierdziła chyba po badaniu ginekologicznych i usg dopochwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki przypadek grozi pewnym zapłodnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego w takim razie temp spadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×