Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienka z okienka 222222

Brak okresu, Zamknieta szyjka macicy pomocy

Polecane posty

Gość panienka z okienka 222222

Mam problem nie mam od dluzszego czasu okresu bylam u gina i powiedzial mi ze mam zamknieta szyjke macicy i trzeba ja otworzyc. czy mial ktos tak czy jest to cos zlego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam problem, tyle ze mi lekarz probowal nazywca otwierac i niestety nie dalo rady bo z bolu zemdlalamna fotelu. teraz czekam na termin do szpitala beda operacyjnie otwierac pod narkoza. ale dlaczego sie zamknela lekarz nie potrafil wyjasnic bo powiedzial ze nie wie, heh taki lekarz juz raz mialam otwierana na zywca i mialam 4 mies normalnny okres teraz znow brak i znow zamknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam problem, tyle ze mi lekarz probowal nazywca otwierac i niestety nie dalo rady bo z bolu zemdlalamna fotelu. teraz czekam na termin do szpitala beda operacyjnie otwierac pod narkoza. ale dlaczego sie zamknela lekarz nie potrafil wyjasnic bo powiedzial ze nie wie, heh taki lekarz juz raz mialam otwierana na zywca i mialam 4 mies normalnny okres teraz znow brak i znow zamknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 222222
o kurde ja niewiem co mam zrobic , probowalam szukac info ale nic nie umiem znalezc skad sie to bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 222222
mial ktos jeszcze taki problem ?? moze wie ktos co to jest i dlaczego sie tak dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię nikogo :)
ale jak to możliwe ze szyjka ot tak sobie sie zamkneła czy tam nie otwarla nie znam sie , bo nie jarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak sie dzieje a lekarz ginekolog nie wiedlaczego moze na glupka trafilam ale po 1 otwarciu okres dostalam , a nie mialam przez okres 8 miesiecy wiec jest cos takiego , ale dlaczego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie szukaminfo na ten temat ale nic nie moge znalezc jest ale o konietach w ciazy a to wiadome ze jaksie zajdzie to macica sie zamyka by utrzymac dziecko ale dlaczego dzieje sie tak bez ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 222222
vel zupido glupoty pierdzielisz moj jest uzywany codzien i tak sie dzieje wiec to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vel zupido wow dziekuje za objasnienie teraz mniej wiecej wiemczego sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 222222
a mial ktos taki zabieg, moze cos o nim powiedziec? czy wszystko po zabiegu wrocilo do normy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisalam ja mialam ale problem powrocil po 4 miesiacach , niewiem czy lekarz spieprzyl czy sa ku temu inne przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 222222
widac ze nikt pozatym nie mial tego problemu kurcze szkoda ja sie martwie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze juz niewiem co o tym myslec jeszcze ten opis powyzej teraz dopiero mam stracha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 222222
kurde gdzie szukac pomocy podnosze temat moze znajdzie sie jakas kobietka co pomoze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nikt nie mial kurcze jakies glupie tematy maja powodzenie a jak ktos potrzebuje prawdziwej pomocy to nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 222222
racja ,ale tak juz jest , moze pozniej znajdzie sie ktos i napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 222222
masz racje byc moze jeszcze sie ktos zjawi , i powie cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam to samo
juz po raz trzeci mi sie zamknela za kazdym razem po otwarciu mijalo jakies 5 miesiecy i znow sie zamykala teraz takze czeka mnie wizyta u gin chetnie bym sie wkoncu dowiedziala dlaczego tak sie dzieje ?? widze tylko ze nikt nie wie procz tego opisu powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam takiego problemu, ale brałam zastrzyki antykoncepcyjne i mogłam nie mieć okresu bo przewaem w nie zdarzał się raz na pół roku, a teraz zaczęłam brać tabletki drugie opakowanie i dalej nic, bałam się że jest w ciąży ale wynik negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 33
Witam Mam ten sam problem. Po zabiegu konizacji podczas miesiączki zatrzymała mi się krew w macicy. W szpitalu zostałam uśpiona i rozszerzono mi kanał szyjki jednak rano po zabiegu usg wykazało ponownie krew w macicy. Po kilku dniach zgłosiłam się do lekarza podjął próbę rozszerzenia bez znieczulenia ból nie do opisania krew leciała ale chyba raczej z szyjki a nie miesiączkowa po dwóch dniach kolejna próba dostałam tabletki artrotec dreszcze ból szczególnie po jednej stronie już nie mogłam normalnie funkconować,Rano zamiast do pracy pojechałam do szpitala, tam kolejna próba poszerzenia i odessania krwi strzykawką bez znieczulenia to już był mój kres prosiłam żeby przerwali.Ledwo zeszłam z fotela po południu uśpiono mnie i podjęto kolejną próbę poszerzenia.Gdybym wiedziała że tak się to skończy nigdy bym się nie zgodziła. Podczas próby rozszerzenia pękło mi tylne sklepienie poczwy i cieśń macicy musieli rozcinać mi brzuch i robić ujście o wewnętrznej strony. Wydawało by się że to już koniec moich problemów do czasu kiedy dostałam kolejną miesiączkę sytuacja się powtórzyła ponownie krew w macicy. Teraz szukam pomocy u innego lekarza próbuję farmakologicznie ją otworzyć al e podobno już krew cofa mi się przez jajowody do brzucha więc nie wiem co dalej. Lekarz nawet wspomniał o wycięciu macicy czego na jbardziej się boję i chciałabym uniknąć. Czy ktoś miał taki problem i jak go rozwiązał proszę o odpowiedz jestem przerażona bo leki narazie nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emm25
Cześć. Mam problem bliźniaczo podobny, mam zarośniętą macicę między jamą, a szyjką. z tą różnicą, że nigdy nie miesiączkowałam, a ta wada to pozostałość po operacji usunięcia cysty wraz z jajnikiem w dzieciństwie. Miałam histeroskopię zwiadowczą w zeszłym roku i teraz mam zamiar się tym zająć. Ale... nie mogę znaleźć NIGDZIE nikogo, kto miałby taki sam problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja dołączę do Waszej grupy... Też mam ten problem, ale ujście nie jest całkowicie zarośnięte, jest jak główka od szpilki. Też mam isć na zabieg rozszerzenia, oczywiście ze znieczuleniem. Jedyne o co się boje, to ewentualne problemy z zajściem w ciążę;-( Może któraś z Was wie już nieco więcej w tym temacie? Ja dodam tylko, ze u mnie przyczyna tego zarastania jest znana, miałam konizację szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogę dołączyć do grupy...mam ten sam problem co koleżanka powyżej,dowiedziałam się o tym po 3 latach leczenia niepłodności i bezowocnych starań jak w końcu zmieniłam lekarza po raz n-ty ale tym razem w innym mieście i mam jechać niedługo na zabieg rozszerzenia (ostatnia próba zrobienia HSG była straszna)..tyle,że mi powiedziano,że zabieg ma być bez znieczulenia jedynie z lekiem rozszerzającym i silnym p/bólowym w kroplówce i jakoś nie wyobrażam sobie tego bo wątpie,że sam środek p/bólowy mimo,że silny raczej nie pomoże a tamten ból był potworny...jestem trochę przerażona a jeszcze te zrosty mogą podobno wrócić po jakimś czasie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko nie straszcie mnie, miałam konizację kilka lat temu..... ale jeszcze przed konizacją miałam koszmarne bóle podczas miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×