Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila21

brak tabletki

Polecane posty

Gość lila21

OD PÓŁ ROKU BIORE TABLETKI CILEST.NIEWIEM JAK TO SIE STAŁO ALE JEDNA GDZIES MI SIE ZAPODZIAŁA TERAZ LEKARZ ZMIENIŁ MI TABLETKI,ALE NIEMOGE DOKOŃCZYCLISTKA CILEST CO ROBIĆ.CZY W 21 DNIU ZARZYĆ NOWĄ TABLETKE?PROSZE POMÓŻCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie
Można wziąć 20 tabletek i wszystko będzie dobrze. Pytanie, jak kazał Ci lekarz brać te nowe tabletki - bo rozumiem, że po tym opakowaniu zaczynasz te nowe? Myślę, że spokojnie możesz postąpić wg wskazówek lekarza odnośnie zmiany, nie przejmując się tą zagubioną tabletką. Nawet jeśli kazał Ci zrobić 7-dniową przerwę po tym opakowaniu (bo opcej zaczynania innych tabletek są różne). Tylko wtedy nie przedłużaj przerwy!! Ale z Twoich słów wynika, że masz nowe opakowanie zacząć od razu po starych, czy tak? No to też wszystko OK. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie
literówka: nie "opcej zaczynania innych tabletek" -- tylko: opcji zaczynania :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie
eech i znowu literówka ;) "opcje" miało być ! poza tym cała reszta bez zmian chyba dzisiaj się nie wyspałam, ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA21
LEKARZ TYLKO POKRĘCIŁ GŁOWA PRZEPISAŁ NOWE I DOWIDZENIA.POWIEDZ CZY MAM ZARZYC 20 TABLETEK I ZROBIĆ PRZERWE CZY 21 TABLETKE (NOWĄ) WZIĄĆ I DOPIERO ZROBIĆ 7 DNIOWĄ PRZERWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie
a na jakie tabletki zmieniasz? (nazwa?) rozumiem że na lżejsze od Cilestu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA21
MICROGYNON 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA21
MICROGYNON21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Lila, na pewno nie możesz zrobić tak, że bierzesz nową tabletkę jako 21-wszą, a potem robisz przerwę. Bo jeśli te nowe pigułki różnią się składem, to tak się nie robi. A to że masz 20 zamiast 21 to naprawdę nie jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Aha. Microgynon jest trochę lżejszy od Cilestu, chociaż niewiele. Ogólna zasada przy zmianie na lżejsze: * bierzesz albo od razu po skończeniu tego opakowania, nie robisz przerwy (wtedy nie dostajesz okresu, ale możesz mieć plamienie w trakcie nowego opakowania) * albo: czekasz na okres i bierzesz w pierwszy dzień okresu. Wtedy przesunie Ci się dzień zaczynania opakowania i dzień dostawania okresu. To są najbezpieczniejsze sposoby zmieniania. Można jeszcze podobno po 7 dniach przerwy, ale ja nie spotkałam się z tym, żeby ktoś tak brał. Ja sama kiedy zmieniałam, zaczęłam nowe opakowanie w pierwszy dzień okresu. tutaj możesz sobie poczytać: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1681283 pozdrawiam :) a swoją drogą, do licha z takimi lekarzami którzy nie tłumaczą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×