Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi123321

Brał ktoś możę OVULASTAN FORTE? Dostalam zamiast Cilestu.

Polecane posty

Gość mimi123321

Tak jak w temacie, po cilescie dostalam Ovulastan Forte ale bardzo malo o nim w internecie. Macie z nim jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie informacje, których potrzebujesz znajdziesz w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to nowość.Testuj i informuj na forum jak ci służą.Ja się z nimi nie spotkałam.Jaki mają skład i jaka firma je produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123321
1 tabl. Forte zawiera 0,15 mg dezogestrelu i 0,03 mg etynyloestradiolu. Lekarka powiedziala ze maja one zblizony sklad do cilestu ale nie znalazlam nigdzie ze to jego odpowiednik. Cilest (0,250 mg Norgestimatum i 0,035 mg Ethinyloestradiolum). Jesli sie ktos bardziej na tym zna to dajcie znac czy rzeczywiscie to dobra zamiana czy moge jednak odczuć pewne skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki mają skład nie ma najmniejszego znaczenia czy i jakie będziesz odczuwała skutki uboczne. :o Nie ma takiego samego składu jak Cilest, więc nie jest odpowiednikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123321
To po co gadanie ze sklad jest bardzo zblizony i przekonywanie ze nic mi po nich nie bedzie. I to wszystko na prywatnej wizycie za 5 dyszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tabletek, które mają dokładnie taki sam skład jak Cilest. Zresztą nawet i to nie gwarantuje dobrego samopoczucia. Ja brałam przez trzy miesiące Daylette zamiast Yazu i czułam się po nich dużo gorzej niż po Yazie, który biorę trzy lata. A lekarz co miał Ci powiedzieć? Spróbujemy, zobaczymy jak się pani będzie czuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore te tabletki od 3 miesiecy wczesniej bralam Diana35 czulam sie po nich bardzo dobrze.A po ovulastan forte z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej mialam juz zapalenie zyl teraz wiecznie co skaczylam opakowanie to mam zapalenie nie wiem czemu tak zle je znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 1 opakowanie tabletek ovulastan forte, w nienaruszonym, zamkniętym opakowaniu, termin ważności czerwiec 2014, cena 22 zl, zainteresowanych proszę o kontak email: mala-aga1988@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaArtystka
Witam, mam na sprzedaż jedno opakowanie ovulastan forte, termin ważności sierpień 2015, cena 15 zł. Poznań i okolice. Proszę pisać na meila ada@studioartystki.pl, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 listki tabletek antykoncepcyjnych Ovulastan Forte, data przydatności do końca 2015r. Koszt: 20 zł za 2 listki + 3 zł za przesyłke. Kontakt: kvl@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 listki tabletek antykoncepcyjnych Ovulastan Forte, data przydatności do końca 2015r. Koszt: 20 zł za 2 listki + 3 zł za przesyłke. Kontakt: kvl@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 listki tabletek antykoncepcyjnych Ovulastan Forte, data przydatności do końca 2015r. Koszt: 20 zł za 2 listki + 3 zł za przesyłke. Kontakt: kvl@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam dwa listki Ovulastan forte, każdy po 1 tabletek. Termin ważności styczeń 2016. Oryginalnie zapakowane w sreberka, ale bez pudełka. Kupiłam na zapas, ale nie wykorzystałam. gosia.k.ce@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam dwa listki Ovulastan forte, każdy po 1 tabletek. Termin ważności styczeń 2016. Oryginalnie zapakowane w sreberka, ale bez pudełka. Kupiłam na zapas, ale nie wykorzystałam. gosia.k.ce@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię ovulastan forte, kontakt: dorota_kuchnicka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Ovulastan 3x21. cena 45 zł. email: beata0807@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×